Ewet arkadaslar gecenlerde gezdiğim yabancı bi forumda(adres vermiyorum yasak galiba) rastladıgım bu patch ile oyundan aniden atılma problemini ortadan kaldırabilirsiniz.
Kullanmaya basladıgım günden bu yana bi sorunla karşılaşmadım gercekten işe yaradıgına inanıyorum kücük bi patch ile gerekli .dat dosyalarını silkroad dizinine attıktan sonra oyuna girerek keyfini cıkarabilirsiniz.

Dikkat patch i yüklemeden önce oyunun aşagıda verilen yolda oldugundan emin olun.

C:\Program Files\Silkroad

Link:

http://rapidshare.com/files/46591134/Dc ... _.rar.html

Anti-virüs programlarına da taratabilirsiniz.

Bu konuya acilen kilit bekliyorum Elazıglı kardeşim... çünkü bi cok antivirüste bunun cleanerı yoktur... Acilen link silinsin.. Bu konuyu açan arkadaşada gerekli açıklamalar yapılsın lütfen çünkü..Başka bir yerden felan buldugu yok kendisi yaratmış dosyayı..

Dosyayı Create ettikten sonra biraz bekleseydin be arkadaşım çok belli olmuş senin build ettiğin...Bu durumda ne demek gerekir bilmemki...

Şöyle söyleyeyim sana bi kilo baklava için bilmem kaç sene ceza veriyorlar..
Sen bununla milletin 2-3 yıllık emeklerini çalacaktın.Bir kilo baklava 2,5 saatte yapılıyor.. Senin cezan ne olmalı sence ?

"C:\WINDOWS\system32\28463"

istersem şuan senin kullandıgın ftp yi de mailide alabilirim biliyorsun değilmi arkadaşım ???

Bu s..k arkadaşımın yaptıgı virüs kendini buraya atıyor... Silebilirsiniz...

ltf konu kilitlensin ve arkadaşımıza gerekli uyarılar yapılsın detective (bi daha olmasın ltf arkadaş dedik bak olursa böle arkadaşın ..... edim ben)

ben boyla emek hirzilarini taaaaaaaa anasini avradini soyunu soypunu ............................. cok sinirleniorum bole insan alra bi ekre bnmde carim calindi ole cok iibi car diildi 56 lvl di ama yinede ozmn cok koymustu biraz fazla gaza geldim ama bole insanlar hakkaten cok büyük cezlar almali

endorphin demiş ki:
Bu konuya acilen kilit bekliyorum Elazıglı kardeşim... çünkü bi cok antivirüste bunun cleanerı yoktur... Acilen link silinsin.. Bu konuyu açan arkadaşada gerekli açıklamalar yapılsın lütfen çünkü..Başka bir yerden felan buldugu yok kendisi yaratmış dosyayı..

Dosyayı Create ettikten sonra biraz bekleseydin be arkadaşım çok belli olmuş senin build ettiğin...Bu durumda ne demek gerekir bilmemki...

Şöyle söyleyeyim sana bi kilo baklava için bilmem kaç sene ceza veriyorlar..
Sen bununla milletin 2-3 yıllık emeklerini çalacaktın.Bir kilo baklava 2,5 saatte yapılıyor.. Senin cezan ne olmalı sence ?

yaw arkadaslar adam kendisini yirtiyo burda bizim icin indirmeyin diyo aciklama yabio daha anlamayan warmi silin linki duruyo hala Evil or Very Mad

Yukarı Alt