MiLLet biLdiginiz gibi DarHero denen Sahis beni sinir etmis,ve bana yakismayan sözLer söyLEtmisti bana...
Herseyden önce cok özür diLerim Cocuk gibi davrandim Evil or Very Mad
Artik bu SahisLa hic bir diaLogum aLmaz 100000 kere GuILdWara cagirdim geLmedi yaptikLari yetmiyormus gibim yanima geLip Ks yapti faLan ...
bu konuyu bu sekiLde kapattim Wink -Resim Silinmiş.
bir daha karsima cikmasin baska birsey istemiyorum Exclamation

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Sen kapattın ama ben kapatmadım ! Hala küfürlerine dvm ediyorsun çektiğin ss üzerinden .. Ne biçim bi insansın anlamadım ki ?? Yakın zmanda cezanı bulacaksın buna inanıyorum .

sen kimsin uLan bana doLandirici diyon eziq
senin dedigim gibi bi yerinden girer bacinin öteki tarafindan ciakrim lan senin yüzünden simdi uyari yiyecem oLm forumu kirLetiyon senin gibi pisLikLere ihtiyacimiz yok .. bot aLip Siteden kacan biriyLe isim oLmaz noobcake..
oLm benmi doLaniriciyim?
sen benim kim oLdugumu biLmiyrsun gaLiba
uLan senin kuLLandigin botLAri kim buraya atti lem en son bot sürümünü ben upLoad ettim uLan senin kadar serefsiz oLsam o bota keyLogger attardim ve herkezi soyardim it
senin birdaha bana böyLe noob noob sözLEr dedigini görmiyeyim yakarim cok gücLüysen geLde kes kardesim lvl 72yim npc setLe sen 75 oLsan biLe tek atarim kodumun eziqi he
sen bizim kim oLdugumuzu biLmiyorsun sonucta bende bir NoWayOutLu oLucam oraya sence neden kabuL ediLdim düsün ?
sen birak bir unique kesmek bizim guILden bir adami kesemezsin it herif bide uniuqe kesiyom diyo lem 04,04,07 Tarihinden beri Persiadayim charlarim Lib , BON , BaS , VeR , FrA, 0wn ,Pwn .. Gin
hepsinin ismi herkez biLir sen kime laf atiyon lan
Lib charim hackLendi. beni hackLedi ve miLLeti doLandirdi o charimLa ben degiLim o noob oLmasan bunu biLir bana böyLe kabadayiLik tasLmazdin lan
it herif ..
ok madem cok gücLüsün seni gercek hayatta göremem kesin aL guiLdini aksama war yapak bakaLim kim kimi kesiyo hayde eyw. BEBE

A

Anonymous

Guest
DarkHero demiş ki:
sen kimsin uLan bana doLandirici diyon eziq
senin dedigim gibi bi yerinden girer bacinin öteki tarafindan ciakrim lan senin yüzünden simdi uyari yiyecem oLm forumu kirLetiyon senin gibi pisLikLere ihtiyacimiz yok .. bot aLip Siteden kacan biriyLe isim oLmaz noobcake..
oLm benmi doLaniriciyim?
sen benim kim oLdugumu biLmiyrsun gaLiba
uLan senin kuLLandigin botLAri kim buraya atti lem en son bot sürümünü ben upLoad ettim uLan senin kadar serefsiz oLsam o bota keyLogger attardim ve herkezi soyardim it
senin birdaha bana böyLe noob noob sözLEr dedigini görmiyeyim yakarim cok gücLüysen geLde kes kardesim lvl 72yim npc setLe sen 75 oLsan biLe tek atarim kodumun eziqi he
sen bizim kim oLdugumuzu biLmiyorsun sonucta bende bir NoWayOutLu oLucam oraya sence neden kabuL ediLdim düsün ?
sen birak bir unique kesmek bizim guILden bir adami kesemezsin it herif bide uniuqe kesiyom diyo lem 04,04,07 Tarihinden beri Persiadayim charlarim Lib , BON , BaS , VeR , FrA, 0wn ,Pwn .. Gin
hepsinin ismi herkez biLir sen kime laf atiyon lan
Lib charim hackLendi. beni hackLedi ve miLLeti doLandirdi o charimLa ben degiLim o noob oLmasan bunu biLir bana böyLe kabadayiLik tasLmazdin lan
it herif ..
ok madem cok gücLüsün seni gercek hayatta göremem kesin aL guiLdini aksama war yapak bakaLim kim kimi kesiyo hayde eyw. BEBE
BaS artık benüm :mrgreen: Wink

Jigsaw

Aileden
LibLibi demiş ki:
BursaSporLu demiş ki:
f*uck küfür değilse alayınıza f*ck
:mrgreen:
fuck - allah karetmesin...
fuck- oLamaz
fuck - ooooooooooof
bu anLamLari vardir bir cok dahada vardir Cool
I need a fucking sugar, in my fuckin coffee. Can you fucking bring me the fucking sugar pot please at this fucking moment?

Damn , why u noobs r disturbing me?
U aLL r iLL ... (Unique"killaz") haha
I wont anwser u ... because i dont wanna get a ban ..
Maybe Im a guy who is gay ...its ur opinion... i cant say anything to that ...but my Opinion for u aLL is that u aLL guys r :
- noobs
- iLL
- obstructed
- remained back
& Kiddys ! extraokk
gL & hf obstructed guys

Fuck küfür değilmiş huh... o kelimenin Ss deki anlamını kavrayamayanlara inglizcede ''Idiot'' veya ''Moron'' denir.Gerçi siz bunlarada farklı anlamlar uydurursunuz şimdi , idiot kötü bişey deildir sadece yağmur ormanlarındaki bi çeşit ağaçtır vb vb..

Yukarı Alt