arkdaslar dagge mi bow mu oalyım sızce hangısı en saglma ızledıgım bırcok vıdeoda bow cok saglam vuruyo str cınlılerı yanına dahı yaklastırmadan ındırıdyo ancak bowun saglam olabılmesı ıcın atagının onun bı skılı var canını %50 ındırıyo bunun yapıncada az can kalıyo sızce hyangısıs olmalıyım pvpvlerde ii olmak ıtıyorum

Ya kardeş dagger az ama seri vuruyo ve hayt skili falan var yani sinsice kesiyo adamları :mrgreen: crossbow videolarını izledim gerçekten sağlam vuruyo ayrıca ınt değil str çünki crossbow da magic atack yoktu galiba ve sağlam crit vuruyo

boo

rank8
TheMyth_ demiş ki:
pvp'lerde iyi olmak istiyorsan dagger, archer pvp ye gelmez çünkü full int vermek zorunda dagger ise full str extraokk
archer nasi full int verio annamadm

archer'ın vuruşları phy ama ? 76-80 lvlde açılan hawk ta 1200 küsür phy atk. veriyor. 1200 civarı bir phy atk. eklenmesi az değil bence.

bence okcuda olma daggerde wizard ol
çok yatarsın ama daha hızlı kasarsın
hele bide tavşanın varsa daha hızlı kasarsın+köpek olabilir
çünkü bazen az canları kalıyo
onuda köpek idare eder artık..........

boo

rank8
TheMyth_ demiş ki:
Princess89 demiş ki:
TheMyth_ demiş ki:
pvp'lerde iyi olmak istiyorsan dagger, archer pvp ye gelmez çünkü full int vermek zorunda dagger ise full str extraokk
archer int verrse atağı daha fazla olur detective
archer dan kastn chinese herhalde....
cunku european crossbower inin silahnda mag atak deeri yok ztn....
ama bnce burda arkadasn demek istedigi, ben rogue yum ve dagger mi olaym bower mi..??

şunu unutmayın crossbow un ii wurmasının sebebi %75 attack ve damage artıran % 50 hp ve defance reduce eden skıll olmasıdır mıllete uzaktan wurmak kolay tabi hele boyle skıl warken ^^ ama pvp de mıllete knock down yapar anca ama gel gelelım anca farmsız kotu defancelı ınt charları yatırabılır oda sadece kötü olanları kı pvp de kötu adam fazla olamıca ıcın crossbow anca uzaktan wurur :mrgreen: dagger ise stealth sayesinde butuk ısler başarbılır orn. stealth la adamın arkasına yaklaşır % 75 attack artıran ve % 50 phy ve mg attack reduce eden skılı onceden yapıcak ama sora 20 lvl da acılan stun skılını dırek adama wurur kı adam o anda napıcanı şaşırır ve buyk ıhtımalle stun a gırer sorası roguedekı dıer skılere kalmış kı onlarda dehşet ama adamı stun ıcın oldurmeıldır adam stundan cıktıkdan sonra way roguenın haline :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Görünmezlik skill ini crossbow da basabiliyo.Hatta bikaç video izledim crossbow görünmez olup deli kervan yatırıyo Cool

ama assasinin özelliği atak skill ini basınca hp sinin gitmemesi ve % 75 defansını kaybetmesi.assasin damage olarak crossbow dan daha iyidir ileriki lvl lara gelince anlarsınız bir çok atak artırıcı passsive açılıyor.Dagger da 6 7 tane passive var güç artıran.Ama şekli itibariyle ve pvp de can alıcı olması sebebiyle dagger ol derim.Özellikle hız skill ine up verirsen % 80 % 100 lere çıkan bir hız artırımı oluyor ki yakalıyamıyacağın veya zor durumda kaçamıycağın bi çar yok.Yan skill olarak bard artırırsan çok işine yarar.

Daha seri kasmak istiyosan crossbow ol 40 lvl dan sonra fazla hp potu yemezsin.Ama ben şekill olmak istiyorum pvp lerde adam dağıtmak uçan tekmeler sallamak aksiyon yapmak istiyorum diyorsan dagger ol.

Ama crossbow da pvp de çok sağlamdır unutmayalım extraokk

SleepWalkeR

Tanınıyorum
kasarken cbow. sonra hedeflediğin lwle gelince biraz sp farm yap. daggerleri aç. daggerler çok seri vuruyor. hemde critici fazla olan bir dagger kullanıyosan pvplerde çok iyi olursun. ama kasarken kesinlikle cbow. hem menzili çok uzun, 2 saat yerimden kımıldamadan duraksamadan kastığımı biliyorum. ayrıca cbowların gerçekten çok iyi vuruşları var. kasarken kendinden 1-2 lwl yüksek mobları tekte alabilirsin.
pve cbow
pvp dagger

kardeş sana tavsiyem crosbow aç neden dersen 40 olunca char kimse durduramaz ayrıca full str yap ki roguede kullanasın zaten rogue skillerinide açmak zorundasın kardeş 40 lvlde yatır geliyoya pt sana dokunamaz bile senin attırman war yatırın war oooo charın süper olur bizim arkadaş wardı glavieci 45 lik adam süreskli yatır atır atıyo du daha bir kere bile vuramadı yatırdı bzi tam glavie fırlatacak yatır yada attırma vuruyodu bence crosbow

TheMyth_ demiş ki:
Princess89 demiş ki:
TheMyth_ demiş ki:
pvp'lerde iyi olmak istiyorsan dagger, archer pvp ye gelmez çünkü full int vermek zorunda dagger ise full str ?!!!!!!!
archer int verrse atağı daha fazla olur :?!!
birde old school olacaksın... europe charın varsa herhangi bi crossbow skilline bak istersen mag mı phy mı yazıyor...

Yukarı Alt