Hala Utanmadan bide Resimmi Koyuyorsun aLLah Belanızı Versin Sizin İkinizinde Sere....iz adamlar sizde guru olsa bunu buraya koymazdınız...

Bu charsize inş haram olur cocuğun hakkını yiyosunuz Ecsroda tek amaclarımdan biride size oyunu oynatmamak olucak!

Windy

serhat ne kadar yüzsüzsün ya.hem charı çalışıyorsun birde gelmiş buraya level up diyorsun ayıp ayıp,Ramazanda günah işlememeye çalışır millet sen dahada katlıyorsun,Yuh Sana...

Haketmediğin Bir Çar Bu D4 Umarım Hatanı Anlayıp Geri Verirsin Bu Çarı... Zararın Neresinden Dönsen Okadar Kardır.... Aynısı Senin Başınada Gelebilirdi...
@D4_Thievs
Lütfen Biraz Daha Sakin Ol...

ps:Ser0 Yaptığın Çok Ama Çok Kötü Bişey. Eğer Pişman olursan Bir PM ine Bakar... PM lerini Sabırsızlıkla Bekliyorum... :muck: :muck:

ReDoX u da bu ser....z caldı.Ve utanmadan resim koyuyo yha ser0 seni bi yakalasap bıcak sokup öldürmessem TOP OLİM!!! :evil: :evil: ReDoX u ver lütfen :buddha:

Mopneet

redox bnde serodanda bn aldım bna devretti carı kendisi komsun olm starvave istersen sana satabilrim o carı 60 ytl ist içi elden

Mopneet

kankiii nabak bi giremioz cara ne sorun varsa he senin carada alıcı bulurum :mrgreen:

StarVvare etme bulma dunyası ıste sende benım 76 lık çarımı çalıp sonrada başkasına 30ytl ye satmıştın şimdi aynısı snn başına geldi taktiri ilahi ben sana çarımı ver derken vermıyodun şimdi başkalarına yalvar bakalım

serhat ben charı aldığım için imzandaki resimleride aldım :D nasıl oldu sence

Yukarı Alt