Şırnak'ın Cudi ve Gabar Dağı'nda PKK'lı teröristlere yönelik sürdürülen operasyonlarda, bugün bir grup teröristle sıcak temas sağlandı.

Güvenlik güçlerinin ‘teslim ol' çağrılarına ateşle karşılık vermesi üzerine Cudi'de çatışma çıktı.

Açılan ilk ateşte 1 asker şehit olurken, çatışmanın sürdüğü belirtildi. Çatışma bölgesinde hava destekli operasyonlar sürdürülüyor.

BaTTeRST_

Bilgiliyim
allah bellarını versino pkk lıların bu arada asker ailesinin başı sağ olsun allah rahmet eylesin

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Allah rahmet eğlesin, ardında kalanlara sabır versin.

daha çok duyacağız bu acı haberleri operayon bize büyük acı verecek.

tek çözümü var ben lider olsam :

tehlikeli ve şüpheli görülen bölgelerde ki insanlara prefabrik evler yapar buyur bu ile 1 ay içerisinde taşınıyorsun derdim ardından kalanları da kurşuna dizerdim bir gün ağlardım ama bir nesil ağlamazdı bitmez bu şırnak yüksekova vb. bölgelerde ki şehit haberler Confused

extraloob demiş ki:
Allah rahmet eğlesin, ardında kalanlara sabır versin.

daha çok duyacağız bu acı haberleri operayon bize büyük acı verecek.

tek çözümü var ben lider olsam :

tehlikeli ve şüpheli görülen bölgelerde ki insanlara prefabrik evler yapar buyur bu ile 1 ay içerisinde taşınıyorsun derdim ardından kalanları da kurşuna dizerdim bir gün ağlardım ama bir nesil ağlamazdı bitmez bu şırnak yüksekova vb. bölgelerde ki şehit haberler Confused
Başımız sağolsun şehit sayımız 2 Crying or Very sad .

Ayrıca Okan abi bunlara gerek yok. Doğudaki Cahil halk dan katılımlar bitince örgütün tek gücü kuzey ırakdaki peşmergeler vs. olacak ki peşmergelerde de gelinen son noktada o kadar g.. olmyacak. Bütün bu işler bittikden sonra hemen ekonomik bir kalkınmayla bu iş son bulacaktır.

Şırnak'ta şehit sayısı 4'e yükseldi. Operasyonda 6 terörist ölü, 1 terörist ise sağ ele geçirildi.

Teröristlere yönelik başlatılan operasyonlar yoğun olarak sürdürülüyor.

Yukarı Alt