Arkadaşlar bildiğiniz gibi yarın CS:GO çıkıyor, şimdi bu oyunu Steam'den satın almak gerekiyormuş. Ben zaten satın almış bir arkadaşımın hesabından bu oyunu indirebilir miyim yani Steam böyle birşeye izin veriyor mu? 2. sorum ise bu oyunun cracki tahminen ne zaman çıkar :twisted:

cs:go da ne lan deyip googlde arattım benim gibi cahiller olabilir diye bulduğumu paylaşıyorum
COUNTER STRIKE GLOBAL OFFENSIVE
POSTED BY CSGOTR EYL - 14 - 2011

Uzun zamandır Valve nin gözde oyunlarından olan ve yıllardır oynanan counter strike oyunu için , valve kolları sıvamış gibi gözüküyor.Yeni steam motoru ile geliştirilen oyun hakkında fazla bilgi bulunmuyor.

Şimdilerde gerçekleşen gamescon oyun fuarıyla oyun hakkında birkaç ufak detay vererek oyuncuları heyecanlandırdı.Counter Strike Global Offensive oyunu diğer Counter Strike serilerine nazaran bizleri biraz farklı oynanış ve

daha farklı oyuncu etkileşimleri ile karşılayacak gibi gözüküyor.Fuarda verilen bilgilere göre Counter Strike Global Offensive oyunu için gelen yenilikler aşağıdaki gibi.

Matchmaking sistemi olacak
5v5 rekabetçi oyuna odaklı
E-Sports odaklı olacak
Casual oyuncular için modlar ve rekabetçi oyun modları
Dedicated Server özelliği
Rütbe sistemi
CS:S ve CS 1.6′daki bazı oynanış elementleri bu yeni oyunda da olacak
Bazı klasik Counter haritaları yeniden düzenlenerek eklenecek: Dust2, Dust, Aztec, Inferno, Nuke, Train
Molotov kokteyli ve başka bombalar
Silahlarda bazı geliştirmeler ve yepyeni silahlar
Doğrulanmadı, ama eylül veya ekim ayında betasının yapılması planlanıyor.
Eğer serverlarda sınırlama olmaz ise 5 + 5 lik bir oyuncu ile oynanacağını görüyoruz, şu an oynanan cs:source serverlarında max 40 ve 60 kişilik serverlar mevcut.Matchmaking sistemi hızlı oyun bulma konusunda çok iyi bir sistem bu sistem ile Counter Strike Global Offensive oyunu içerisinde beklemeden oyun bulma ve online olma özelliklerini kullanabiliriz.Rütbe sistemi cs:source oyununa daha sonradan eklenti olarak dahil edilmişti, Global Offensive ile bu sisteme devam edilecek gibi gözüküyor.

Lordzek demiş ki:
Arkadaşlar bildiğiniz gibi yarın CS:GO çıkıyor, şimdi bu oyunu Steam'den satın almak gerekiyormuş. Ben zaten satın almış bir arkadaşımın hesabından bu oyunu indirebilir miyim yani Steam böyle birşeye izin veriyor mu? 2. sorum ise bu oyunun cracki tahminen ne zaman çıkar :twisted:
elbette birtanem :muck: aynı anda girmeye çalışmayın sizi sever ama

Continuum demiş ki:
Lordzek demiş ki:
pekiyi crack çıkar değil mi yakın zamanda

Lordzek demiş ki:
Continuum demiş ki:
Lordzek demiş ki:
pekiyi crack çıkar değil mi yakın zamanda
skidrowcu abim olsa keşke dediğim anlardan birisi :D

skidrow diyo, torrent diyo, cracki sağlam yapıyo diyo, abim olsa sorardım diyo

Arkadaşının steamına giriş yapıp indirebilirsin fakat 2niz aynı anda giremezsiniz steam açık olmadıgı zaman oyunu açamazsın.Crack olayına gelince oyun steam üzerinden satış yapıldığı için steam guard var oyunu cracklemeleri imkansız crackleseler dahi oyun serverleri steam üzerinden sağladığı için oynayamazsın.

Extrowe demiş ki:
Arkadaşının steamına giriş yapıp indirebilirsin fakat 2niz aynı anda giremezsiniz steam açık olmadıgı zaman oyunu açamazsın.Crack olayına gelince oyun steam üzerinden satış yapıldığı için steam guard var oyunu cracklemeleri imkansız crackleseler dahi oyun serverleri steam üzerinden sağladığı için oynayamazsın.
skidrow abeyin sitesinde oyun var crack için bekleyin diyor.

şimdi ben bunu online oynayamaz mıyım u adamın vereceği crackle?

Lordzek demiş ki:
Extrowe demiş ki:
skidrow abeyin sitesinde oyun var crack için bekleyin diyor.

şimdi ben bunu online oynayamaz mıyım u adamın vereceği crackle?
Sanırım sadece cs 1.6 nonsteam gibi public serverlerde oynayabilirsin ama oyun updatesi falanı filanı yeni crack gelir gibime geliyor yaş bu işler 10 dolar verip oynamak varken şahsen ben aldım 1aya oyun piyasası gelişince 1-2 takımla güzel ortamlara gireriz :D

Lordzek demiş ki:
Tubifex demiş ki:
steamden satın almadan başka bir şekilde oyunu elde etme imkanı varmıdır ? :D
skidrow diyolar işte hacı o kısa sürede çıkartı inşallah
ewet dediğin gibi skidrowun sitesinden baktım Counter Strike Global Offensive – FULL UNLOCKED olarak oyun downloada sunulmuş. ancak crack için bekleyin diye not düşmüş alttaki yorumlara

Tubifex demiş ki:
Lordzek demiş ki:
Tubifex demiş ki:
steamden satın almadan başka bir şekilde oyunu elde etme imkanı varmıdır ? :D
skidrow diyolar işte hacı o kısa sürede çıkartı inşallah
ewet dediğin gibi skidrowun sitesinden baktım Counter Strike Global Offensive – FULL UNLOCKED olarak oyun downloada sunulmuş. ancak crack için bekleyin diye not düşmüş alttaki yorumlara
aynen indirdim bekliyorum kıreki :D

Yukarı Alt