Server
Eris
:footer:

Hepinize Merhaba Extraloob Ailesi!

Bugün farklı bir konu ile karşınızdayım. Bugün ki olayımız bitcoin.

Fiyatı çok değişkenlik gösteriyor bir ara 19 bin dolarları görmüştü şu aralar 7.597$ seviyesinde seyrediyor bizim paramızla yaklaşık 44 bin lira civarlarında

Benimde uzun süredir kullandığım bir tarayıcı var arayüz olarak tamamen chrome ile benzer alışması aşırı basit.

Bu tarayıcının ismi CryptoTab Browser..

Bu tarayıcının olayı madencilik entegreli ilk tarayıcı olması. Sadece kullanarak bitcoin kazanıyorsunuz.

Yaptığınız tek şey chrome tarayıcısını günlük kullandığınız gibi kullanmak.

Tarayıcı içerisinde bir eklenti bulunmakta aynı chrome'daki adblock plus gibi.

Eklenti sayfasında 3 çeşit kazım özelliği var bilgisayarı nasıl kullandığınıza bağlı buradan mining hızını ayarlayabiliyorsunuz.

Bu eklenti sizlere bilgisayarınızın gücüne göre bitcoin miningi yapmakta.

Tarayıcının bir diğer özelliği ise bilgisayarınızda bir süre kullandınız bilgisayarınız çöktü veya format atmak zorunda kaldınız kastığınız bitcoinler asla kaybolmuyor.

Üye olurken Facebook, Google gibi hesaplarınızı kullanarak üye olursanız nerede olursanız olun tekrar cryptotab'ı indirdiğinizde kastığınız bitcoinlerinize erişebiliyorsunuz.

Ödemelerini 0.00001 btc olduğu zaman yapmaktadır.

Kendi aldığım ödemelerin bir görselini paylaşayım konuda

Ödemeden yana hiç bir sıkıntısı yok sorunsuz şekilde ödemesini yapıyor.

Crytotab'ın bir diğer özelliği ise referansınız ile başka insanları cryptotab'a getirdiğinizde getirdiğiniz kişi de mining yaparsa sizlere de bir pay vermektedir.

Diyelim siz Ahmet'i referansınızdan üye yaptınız tarayıcıyı indirdi kurdu azda olsa mining yapıyor ahmet'te gidip mehmet ismindeki arkadaşını kendi referans linki ile sisteme dahil ettiğinde en başta Ahmet'i crytptotab'a üye eden kişi de bir komisyon alıyor. Kısaca herkes kazanmakta!

Anlamınız için ufak bir hesap yapalım ben kendi referansım ile 5 kişi davet ettim sisteme davet ettiğim bu 5 kişi de kendi çevresinden 5 kişiyi sisteme dahil edince kazandığımız para muazzam!

Ne kadar ekmek o kadar köfte kısaca özetlemek gerekirse.

Hemen sizde bitcoin kazanmak istiyorsanız bu linkten sisteme dahil olun;

CryptoTab Browser - Lightweight, fast, and ready to mine!

Konuda her türlü sorunuza cevap vermeye çalışacağım.

Kendi aldığın ödemelerin bir görselinde toplam $4 mı kazandın sadece paylaŞtıklarını toplamı?

Server
Eris
Mining olayını daha çok açar mısın?
Anlatayım
Yaptığı şey tarayıcıdaki eklenti sayesinde bilgisayarındaki ekran kartı ve işlemci üzerinden bitcoin kazımı yapıyor her 10 dakikada bir kazım yaptığı bitcoin miktarını güncelliyor.
Kastığın bitcoinler 0.00001 btc olduğu zamanda blockchain gibi bitcoin cüzdanlarına bitcoini ödeme talebi oluşturuyorsun kısa süre içerisinde cüzdanına bitcoini gönderiyor.

Server
Eris
Kendi aldığın ödemelerin bir görselinde toplam $4 mı kazandın sadece paylaŞtıklarını toplamı?
Konuda ki görselde aldığım btc toplamları yanıltmasın sizi, ben her gün açık bırakmıyorum oyun oynayacağım zaman veya video çekeceğim zaman kapatıyorum.
Ve her gün her saat açık bırakmıyorum açık kaldığı zamanlarda hesaba gönderdiğim tutarların arasındaki tarih farklarına bakarsın zaten çok açık kalmadığını anlarsın :coffee:

Konuda ki görselde aldığım btc toplamları yanıltmasın sizi, ben her gün açık bırakmıyorum oyun oynayacağım zaman veya video çekeceğim zaman kapatıyorum.
Ve her gün her saat açık bırakmıyorum açık kaldığı zamanlarda hesaba gönderdiğim tutarların arasındaki tarih farklarına bakarsın zaten çok açık kalmadığını anlarsın :coffee:
Toplam $4 en fazla ama değilmi sadece göresele göre bakarsak (1 BTC Yİ $7.597 Alarak)

Bişey demedim bizim insanız yakıyor gemileri hemen işte.
Bak muhalefet olayım bi laptop 7/24 açık kalsa ortalama sürekli ayda ₺20 yakar.
(Elektrik Firmasına, laptop güç harcamasına ve belediye başkanına göre değişir)

Yalnız masraf için Ayda fix 4-5 dolar kazandırması lazım minimum (birinin başımda durması gerek tabi)

Hadi şimdi çık bakalım işin içinden :curtain:

Server
Eris
Bişey demedim bizim insanız yakıyor gemileri hemen işte.
Bak muhalefet olayım bi laptop 7/24 açık kalsa ortalama sürekli ayda ₺20 yakar.
(Elektrik Firmasına, laptop güç harcamasına ve belediye başkanına göre değişir)

Yalnız masraf için Ayda fix 4-5 dolar kazandırması lazım minimum (birinin başımda durması gerek tabi)

Hadi şimdi çık bakalım işin içinden :curtain:
Vallahi şöyle söyleyeyim ben maraştayım bizim minimum gelen elektrik parası 100₺ sabit bir işimde var çok şükür sıkıntı olmuyor gelir giderim ailemle kaldığım için.
Masraf konusuna gelirsek ileriye dönük düşünmen lazım elinde bulunduracaksın atacaksın köşeye ve unutacaksın onu.. Misal veriyorum 2030'a hedef belirledin bitcoinin 100 bin dolar olacağı düşüncesiyle bir şeyler yap ben bile 370 küsür video yükledim bana getirdiği para 2016 - 2019 yılı arasında dişimin kavuğuna yetmez o kadar para harcadım ki kazandığıma bakarsak bayağı zarardayım silk almasıdır oyun almasıdır pc almasıdır vs. vs..
2009 yılında değiliz ki dandik bilgisayar ile bitcoin kasalım bende merak saldım ortalıkta böyle crytotab benzeri nicehash gibi mining siteleri var
Bitcoine şundan yöneliyorum en basit örnek venezuela adamlarda ki ekonomik kriz yüzünden para birimleri çöp haline geldi varlığı olan ülke dışına gitmek istese sıkıntı varlığını götüremiyor yanında parasal olarak ama bitcoin aldığı zaman istediği yere gitse ekonomik özgürlüğünü de yanında götürmüş oluyor.

CrytoTab'ı bayağı deneyimlediğimden buraya konusunu açtım hani referans ağı oluşturursak havadan fazladan btc kazanma şansımız olur diye.
Bu aralar Nicehash'ide deneyimliyorum oda hoş bir çalışma mantığına sahip fakat daha ödeme almadım ondan pek sıcak bakamıyorum ona ama cryptotab'dan çok çekim yaptığım için sorunsuz ödememi alıyorum ondan kafam rahat oluyor :starving:

Server
Eris
Grafik kartın fiyatı ile aylık ödeme tutarına bakarsak hiç deyecek bir şey değil
Bunu beğenmediysen nicehash deneyebilirsin oradan işlemcin ve ekran kartından saatlik haftalık aylık ve yıllık getirini öğrenirsin. 2009 yılında değiliz bitcoin 0.06$de değil şu an 8k$ nerdeyse malesef değelendikçe elde etmeside o kadar zor ve biraz külfetli eğer hiç mininge değmez diyorsan paranla borsalardan alıp köşeye atabilirsin ileriye dönük bi yatırım yapmak istersen

arkadaşımızın araştırmacı kimliğinden ötürü ben paylaşımını beğeniyorum ahanda beğendim
ezgif.com-resize.gif

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Ben şunu anlamadım, browser kullanmak yerine niye direk miner kullanmıyorsun?

Server
Eris
Ben şunu anlamadım, browser kullanmak yerine niye direk miner kullanmıyorsun?
Her mining sitesinin bir komisyon durumu var ilk deneyimlediğim yerlerden olduğundan burayı tercih ediyorum minergate diye bir nicehase benzer bi
r mining alanı var orada da kazım yapınca bakiyeni kullanman için belli bir miktar olması gerekiyor. Nicehashte öyle ödemesi için bi miktara gelmesi lazım. Cryptotabda bunlar gibi sınır yok bekleme derdi yok belli bir coin olduğunda direk çekim yapabiliyorsun ben bundan kullanıyorum En sağlıklısı rig kurmak fakat o kadar bütçem yok

böyle bi tezgahla bitcoin kazacaksan harabe bir yer bulup,
bizim apartmanın şarteri atmasaydı ben iyi gidiyordum mahalleyi mini las vegasa çevirecektim
china_bitcoin_006.jpg

Son düzenleme:
Yukarı Alt