Takımı
Galatasaray
Ciddi şu huydan nefret ediyorum. Bu bir rekor falan değil.4x 3wizzardken kestiğimiz demonu hatırlıyorum.Siz araştırmadan global yapıyorsunuz topici :wink1: Serverımız farklı ve ben ksro oynamıyorum uzun bir süredir ama koreli çok arkadaşım oldu hatta bazıları ile arkadaşlığımız facebookdan devam ediyor şunu bilmenizi isterim ki bu bir rekor değildir ayrıca biz 8li ptyken de 3x Levelda lordu kesmiştik.Hangi forumdalar ama bilmem ama beni tanırlar SaGoPa_ , Taotekno vs.
Ps:Ksroya yeni başlayanlar bir unique kestimi hemen rekor zannediyorlar :roll:

Server
Assos
Takımı
Besiktas
SarkoLata demiş ki:
Ciddi şu huydan nefret ediyorum. Bu bir rekor falan değil.4x 3wizzardken kestiğimiz demonu hatırlıyorum.Siz araştırmadan global yapıyorsunuz topici :wink1: Serverımız farklı ve ben ksro oynamıyorum uzun bir süredir ama koreli çok arkadaşım oldu hatta bazıları ile arkadaşlığımız facebookdan devam ediyor şunu bilmenizi isterim ki bu bir rekor değildir ayrıca biz 8li ptyken de 3x Levelda lordu kesmiştik.Hangi forumdalar ama bilmem ama beni tanırlar SaGoPa_ , Taotekno vs.
Lafla kervan ne yazık ki yürümüyor, bizde lafla olsa 1x 'de 8 kişi demonu kestik :wink1:

SuS3 demiş ki:
Rhea demiş ki:
SuS3 çok göze batıyorsun. He bu arada bir atasözü söyleyeyim ;

Kedi ulaşamadığı ciğere mundar dermiş.
sana cevap verme geregi bile duymuyorum
Cevap verme gereği duymuyorum değil vermeyeceksin zaten güzel kardeşim, ne deniyorsa burda sizlerin iyiliği için hayrı için deniliyor .. :muck:

Takımı
Galatasaray
Toxicated demiş ki:
SarkoLata demiş ki:
Lafla kervan ne yazık ki yürümüyor, bizde lafla olsa 1x 'de 8 kişi demonu kestik :wink1:

Extraloobda KSRO bölümü yokken ve AdıLazımDeğilin anlatımıyla aldığım ksro accountu bu lvlara kadar geldi.Ve en sonunda bunu çekemeyenler oldu , malesef hala oluyor ... Bunların hiçbiri lafta kalan şeyler değil ayrıca , beni tanıyanlara sorabilirsiniz ... sanırım bu siteden DreamWorker şahit olabilir ve bugsuz kestiğimide bilirim koreli yardımıyla zaten isu tg cerb ivy falan onları çok oldu geçeli artık biz medusaya akıyoruz :curtain: Charıma da siteden Advance'ı ortak ettim kendisiyle de konuşabilitsiniz...
Tartışma uzasın istemiyorum :curtain:

Yukarı Alt