Takımı
Besiktas
Kıyamam :(

İstanbul'un neresinde oturuyorsun abi ?

Takımı
Besiktas
batuhan 3X demiş ki:
önden olan farklı buda hafta ıcı oldu bu hafta hem önden hem arkadan :D Bakırkoy
Bakırköy Devlet Hastanesinde mi çalışıyorsun abi ?

Ucuz atlatmışsın hacı abi fotoğraftan anladığım kadarıyla ya senin tamponun boyasını kazımış ya da onun boyası değdirince seninkinin üzerine geçmiş şu videodaki gibi bişey belki işini görebilir meguiars veya ziebart tarzı yerlerde bulursun diye tahmin ediyorum veya eğer karşıdaki boya geçtiyse seninkine gazlı bezle bastırarak sil başıma gelmişti ordan biliyorum çok eski değilse işe yarıyor çıkarıyor boyayı bi de görünürde bişey yok gibi ama tamponu tutan tırnaklarda bişeyler olabilir donanımhaberde bu tarz şeyler çok okumuştum :D çarpma hızını bilmiyorum tabi

buyur video

geçmiş olsun bu arada baya şanssızmışsın :!!&%&!

edit: allah kimseyi istanbul trafiğine girmek zorunda bırakmasın :D

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Maddy demiş ki:
Ucuz atlatmışsın hacı abi fotoğraftan anladığım kadarıyla ya senin tamponun boyasını kazımış ya da onun boyası değdirince seninkinin üzerine geçmiş şu videodaki gibi bişey belki işini görebilir meguiars veya ziebart tarzı yerlerde bulursun diye tahmin ediyorum veya eğer karşıdaki boya geçtiyse seninkine gazlı bezle bastırarak sil başıma gelmişti ordan biliyorum çok eski değilse işe yarıyor çıkarıyor boyayı bi de görünürde bişey yok gibi ama tamponu tutan tırnaklarda bişeyler olabilir donanımhaberde bu tarz şeyler çok okumuştum :D çarpma hızını bilmiyorum tabi

buyur video

geçmiş olsun bu arada baya şanssızmışsın :!!&%&!

edit: allah kimseyi istanbul trafiğine girmek zorunda bırakmasın :D
amin kardesım cok saol fakat o önceden yapmıstım onu . orada sonradan takılma bı karlık var onun ustune dıkkatlı bakarsan çizik çarık bide tampon hem farın altından kasmıs durumda bide camuslugun birleşim noktasından bombe yapmıs durumda sıkıntılar onlar . e eski vurukta sigorta sirketine selamı aleyküm olacak haliyle . ön tampona canım sıkıldı asıl o sıkıntı onunda resmını bı ara atarım artık cekmedım onu ama gördugun gıbı araba eskı olmasına ragmen bakımlı yanı baktıgında ciladan etraf gözukuyo plakası yenı yani bakımlı ya araba bakıorm sevıorm sıfırdan berı babamdaydı ondan bana gecınce degeri farklı oldu babaların arabası cocuklarına ulasılmaz ve muhtesem gelır ya o hesap cogu 2012 model arabadan guzel duruyo cogu luks arabayla kafa yarıstırıo cogu luks arabayla görunumu aynı duruyo . seviorm arabamı cogu sevgılımde onu kıskanıp ayrıldı yanı o derece dusun artık

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
tekrar bakınca kasmayı ve bombeyi farkettim ama tamponu değiştirmeden onlara ne yapılır hiç bilmiyorum
araba için dediğin olay şu anda bende var tek isteğim bir an önce spoilerdekine sahip olmak :D biz de sıfır almıştık 2004te o zamandan beri bizde gözüm gibi bakarım araba kullanmayı da onda öğrendim çok severim ve hiç bir arabaya değişmem onu :kalp:

ayak üstü facebooktaki 3 fotoğrafı attım idare et :D

oo mercekli fullü bunlarda sunrofflu mercekszı var ama bu hem mercek hem sunroff ıyıymıs mercege direk bixenon yaparım yerınde olsam uzun kısa bir olur yanı . kasma olayını ustamla konustum degiştirmeden halledecek ya yıllardır tanıdık usta var halledıo her seyı . batuhan kınacı eklesene benı facede aaa . ben yatar sımdı yarın 7de kalkcam malum staj :D iyi geceler iyi uykular cumleten iyi forumlar

batuhan 3X demiş ki:
oo mercekli fullü bunlarda sunrofflu mercekszı var ama bu hem mercek hem sunroff ıyıymıs mercege direk bixenon yaparım yerınde olsam uzun kısa bir olur yanı . kasma olayını ustamla konustum degiştirmeden halledecek ya yıllardır tanıdık usta var halledıo her seyı . batuhan kınacı eklesene benı facede aaa . ben yatar sımdı yarın 7de kalkcam malum staj :D iyi geceler iyi uykular cumleten iyi forumlar
sadece mercek ve sunroof değil pack tekno ve pack exe mevcut arabada :P izmirdeki bu özel paketlere sahip ilk araç :P neyse devamını özelden anlatırım :D

Maddy demiş ki:
batuhan 3X demiş ki:
sadece mercek ve sunroof değil pack tekno ve pack exe mevcut arabada :P izmirdeki bu özel paketlere sahip ilk araç :P neyse devamını özelden anlatırım :D
eyw saol la bende yok onlar :D ama yolda görelım canavarı :P

Yukarı Alt