beyler hl1110 yuklerken ınstallatıon now exıt cıkıyo yuklemıyo delırcem allah askına yardım

_Death_ demiş ki:
ben Half Half-Life 1.1.1.0 Güncellemesi bunu çalıştırıyorum yüklemiyo hata altta
- Resim Silinmiş.
yha bırader nasıl cozdun sorunu solermısın allah askına

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

SonSAHNE

Bilgiliyim
Ciqlet demiş ki:
Ciqlet demiş ki:
_Death_ demiş ki:
ben Half Half-Life 1.1.1.0 Güncellemesi bunu çalıştırıyorum yüklemiyo hata altta
- Resim Silinmiş.
yha bırader nasıl cozdun sorunu solermısın allah askına
allah askına yardım edın nasıl cozcem bu sorunu[/quote]

Client i yanlış yere yüklüyorsun. Sanırım daha önceden Half life yüklü olması gerekiyor...

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
half life hariç hepsini indirdim!
half life 3 saatte indiriyo:S benim o kadar vaktim yok...o dosyayı başka bş yere upload edemezmisiniz

CS yi online oynayabilmek için ilk sayfadakilerden hangilerini indircem..

arkadaslar tüm dosyalar tamam ama Half Life Güncelleme Dosyası'nın linkinde sanırım bir sorun var ilgilenirseniz sevinirim acil lazım lütfenn eğer indiren arkadaşım varsa bana pm atsın msn den konuşalım bu arada CS yi online oynamak isteyen arkadaşım sende burdaki dosyalardan değil Sxe 4.8 indirmen gerekiyo Sxe yi indirdikten sonra online olarak konsol dan bağlanabilirsin Lütfen Acil Yardımm. . . :?: :?:

ya bilader half life tamam kuruluyo - güncellemesi tamam onuda kurdum - ama csv15full kurulmuyo :? bi yardım lütfen acil :oldie:

:detective:

corrupt installion file ! diye bi hata veriyo :cry:

ya yapıyonuz bi iş bari sorunumuza bi cevap yazın csv15full kurulmuyo ilk ikisini kurdum cs kurulmuyo yardım acil

Yukarı Alt