Takımı
Seçiniz...
Evet beyler ilk olarak yazıyla başlayayım sonra görselleri ekleyeyim.Bundan 2 gün önce Ali Dursun adlı kişiyle konuştuk daha önceler bir muhabbetimiz bir takas yapma işlerimiz olmuştu sorun çıkmamıştı.2 gün önce aliyle 85 greecedeki wizardıma karşılık clean itemli çarını +1b parasına anlaştık.Güven bana ilk alayım bilgileri ardından vereyim tüm bilgileri dedi.Verdim ardından şifreyi değiştirdi.Sonra 3 kez yanlış girdi(Beni oyalamak amacında).Sonra 1 saat sonra site açıldığında invalid id/pw yazısı geldi karşıma ardından aliye yazdığımda cevap gelmedi 1 1,5 saatin ardından kardeşi yazdı sanırım kardeşiydi abim arkadaşlarıyla halısahaya maça gitti dedi ardından geç gelir.Saat 23,20 civarlarında ali geldi meşgulden uyguna yaptı msnini alinin olduğunu biliyordum.Fakat ardından çıktı.Sabah 12,00 Civarlarında msnde gördüm yine cevap yoktu okula gitmek zorunda kaldım.Dün akşam aliye en az 20 kere yazmışımdır.Hem oyun hem msn aracılığıyla fakat cevap hep aynıydı Jok3r adlı arkadaşına sordum evet bize cevap veriyo dedi.O anda bittim ben bu adam değilki uğraşayım dedim.Bu sabah Çarımı satılığa çıkardım diye global attı. Bende dikkat edin 85 wizardımı çaldığı gibi sizinde paranızı çalmasın dedim.Yalan atma devam et gibi bişeyler dedi.O anda bittim ve uploadlıyımda tüm yüzünü Vipdekiler ve exLdekiler görsün dedim.Buyrun Şimdi:

- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Ben demiştim... Benim Nicholson u sattığım çocuktan da LadyGang isimli charının accountunu çaldı şuan global atarak satmaya çalışıyor ^^. Sözde Ali Dursun un msn de avatar resminde, facebook taki ilker arslan ın resmi var bu da bir çelişki, diğer bir scamm olayıda, SeRSeRiNuk3 yi sattığm çocuğun 100 Tl sini almış, karşılığında account vermesi gerekiyordu sanırım, neyse g.o.

Takımı
Seçiniz...
rahmi34 demiş ki:
Ben demiştim... Benim Nicholson u sattığım çocuktan da LadyGang isimli charının accountunu çaldı şuan global atarak satmaya çalışıyor ^^. Sözde Ali Dursun un msn de avatar resminde, facebook taki ilker arslan ın resmi var bu da bir çelişki, diğer bir scamm olayıda, SeRSeRiNuk3 yi sattığm çocuğun 100 Tl sini almış, karşılığında account vermesi gerekiyordu sanırım, neyse g.o.
Saol Rahmi senlede birbirimize girdik The_Best Yüzünden :mrgreen:
Ps:11 resim daha var üşeniyorum akşama uploadlarım.

AweSome demiş ki:
rahmi34 demiş ki:
Saol Rahmi senlede birbirimize girdik The_Best Yüzünden :mrgreen:
Ps:11 resim daha var üşeniyorum akşama uploadlarım.
benim seni atma sebebim the best i savunduğumdan değildi, haber vermeden açıklama yapmadan guild den birini atmandı. nyse.

bu ali dursun benim benim sjsroda 7 bil + sox itemlerin buludundugu ve silk itemlerin bulundugu accountu soydu karsılıgında VİP vercekti güya aynı senin yazında olanlar oldu

Coqu3ttisH bu yeni sahibimi scammer yoksa eski sahibi?
Benim tanıdığım yani eski sahibi güvenilir biriydi o bana +7 lerini verirdi bende ona setimi felan herşeyimizi verirdik hiçte öle yamuk yapan biri deildi :S

Takımı
Seçiniz...
Ta # B0dY demiş ki:
Coqu3ttisH bu yeni sahibimi scammer yoksa eski sahibi?
Benim tanıdığım yani eski sahibi güvenilir biriydi o bana +7 lerini verirdi bende ona setimi felan herşeyimizi verirdik hiçte öle yamuk yapan biri deildi :S
ama yaptı ^^ bende güvendim 1 kere takas ettik ilk verdim güvendim düzgünce yaptık sonra çaldı naparsın ^^

Yukarı Alt