- Resim Silinmiş.​

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Privacy demiş ki:
Twd yi bekliyorum bende, diğerlerini beklemiyorum çünkü yarın çıksa bile oynayacak makinam yok :D
Aynı şekil. Bugün biraz araştırma yapmıştım ama araştırdığımla kalıcam heralde aga 1.82 dolar kuru nedir ya. 2 yapsalarda bari hesaplaması kolay olsa :S

Takımı
Galatasaray
Thor, game of thrones, avengers, iron man, batman, hobbit, spiderman (toby yok ama yine de izlenir herhalde) için sabırsızlandığım halde cehennemde yaşamam herhalde..
Ama GOW için yaşanır :headbang: (bu arada çıkacağını bilmiyordum bayağı sevindim şuan :D)

S4YKLO demiş ki:
darksiders i koymamışsın bence hakediyor :=) ve expendables 2 de geliyor
expandables 2 kesinlikle olmalıdı ama darksiders olmasada olur.Oyun oynanabilirlik,hikaye,combo vs bakımından müthiş ama ben bu yeni karakterin tipini beğenmedim :lol:

Policy demiş ki:
S4YKLO demiş ki:
darksiders i koymamışsın bence hakediyor :=) ve expendables 2 de geliyor
expandables 2 kesinlikle olmalıdı ama darksiders olmasada olur.Oyun oynanabilirlik,hikaye,combo vs bakımından müthiş ama ben bu yeni karakterin tipini beğenmedim :lol:
en büyük abi death e ayıp oluyor :D ben ümitliyim çok :)

S4YKLO demiş ki:
Aga karakter çok cool ona bi lafım yok.Gözleri falan yakıyo ortalığı.Ayrıca bu videodaki berserk mi diyim artık ne diyim tam ölüm meleğine benzediği hali çok iyi.Bu kadar iyiliğine rağmen ağzının olmaması cidden gözüme çarpıyo :lol:

Policy demiş ki:
S4YKLO demiş ki:
Aga karakter çok cool ona bi lafım yok.Gözleri falan yakıyo ortalığı.Ayrıca bu videodaki berserk mi diyim artık ne diyim tam ölüm meleğine benzediği hali çok iyi.Bu kadar iyiliğine rağmen ağzının olmaması cidden gözüme çarpıyo :lol:

o sadece işini uygalayan biratlı soru sormaz konuşmaz sadece işini yapar demek geliyor içimden,ağzı olmadıgı için :D chaos mod vardı hatırlarsan 1. oyunda war V harfine bastıgımzda dönüşüyordu bundada öyle birşey sanırım bu da azrail mod dönüyor heralde :)

hepsini bekleyen birtek ben varım galiba ! hepsini tadı bi ayrı ama ^^
assassin's, the hobbit, batman ve tabiki Game Of Thrones en önemlileri :D :dance:

Yukarı Alt