Server
Assos
Takımı
Besiktas
mertlove512 demiş ki:
Bir oyunuda hacksiz oynayın arkadaşlar lütfen bırakın şu illegal olayları.
Konu bana ait lakin hacksiz oynuyorum, biz sunmakla yükümlüyüz isteyen kullanır isteyen kullanmaz.

EliteTurk

Aileden
CA oyun içinde Zombie keserken adamın birini görmüştüm en kuytu köşeye girmişti ve elinde bir bıçakla oldugu yerden etraftaki bütün canavarları kesiyordu o hack bu hack mi yani karakter bir yerde sabit olarak duruyor ama elindeki bıcakla etrafta uzakdada olsa oldugu yerden kesiyor bu omu :?: :think:

Server
Assos
Takımı
Besiktas
LegendMaster demiş ki:
CA oyun içinde Zombie keserken adamın birini görmüştüm en kuytu köşeye girmişti ve elinde bir bıçakla oldugu yerden etraftaki bütün canavarları kesiyordu o hack bu hack mi yani karakter bir yerde sabit olarak duruyor ama elindeki bıcakla etrafta uzakdada olsa oldugu yerden kesiyor bu omu :?: :think:
Yep :beer:

LegendMaster demiş ki:
hayır o aimbot ama bunuda kullanması gerekli yoksa bıcak o kadar seri hareket etmez

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
KissBerry demiş ki:
o konuyu ben açmıştım Toxi hack kullanmaz 8)
biliyorum sadece paylaşıyor diyorum
ben sertaç abe yle çok oynadım ve bizi çekemeyenleri gördüm
sonunda hack hack dediler sinirlendim bıraktım

SubZeroCeko demiş ki:
KissBerry demiş ki:
o konuyu ben açmıştım Toxi hack kullanmaz 8)
biliyorum sadece paylaşıyor diyorum
ben sertaç abe yle çok oynadım ve bizi çekemeyenleri gördüm
sonunda hack hack dediler sinirlendim bıraktım
paylaşanda bendim onu diyorum neyse işte boş ver zaten bu hack bi qurantine'da işe yarıyo zombi keserken diğerlerinde gerek kalmıyo :twisted:

Oyunu oynayan bir Türk'se... Nerde işin inceliği var hemen kapar. Legal yollar Türk için illegaldir :)

FataleBower demiş ki:
Oyunu oynayan bir Türk'se... Nerde işin inceliği var hemen kapar. Legal yollar Türk için illegaldir :)
ben legal oynuyorum 8) sadece 1 kere hack kullandım oda bu milletin deli gibi hack kullandığı zamanda gm beni suçsuz yere banladı o zaman yeni charla kullandım sonra oda banlandı makara:

Server
Assos
Takımı
Besiktas
KissBerry demiş ki:
FataleBower demiş ki:
ben legal oynuyorum 8) sadece 1 kere hack kullandım oda bu milletin deli gibi hack kullandığı zamanda gm beni suçsuz yere banladı o zaman yeni charla kullandım sonra oda banlandı makara:
Yani sonuç olarak hack kullananlar banlanıyorlar. Daha hiç hack kullanmadım, kullanmayacağım 8)

Toxicated demiş ki:
KissBerry demiş ki:
FataleBower demiş ki:
Yani sonuç olarak hack kullananlar banlanıyorlar. Daha hiç hack kullanmadım, kullanmayacağım 8)
aynen artık bende kullanmam 8)
ProMaster demiş ki:
Toxi Yenisi Varsa koysana Lvl Kasmam lazim...
hackle lw kasarsın 2 gün sonra banlanırsın bi anlamı kalmaz o kadar emeğin boşa gider burda tecrübe konuşuyor cool2:

Ya ark. su oyunda herkeste var ne olur bi paylasında bizde kullanalım suan link verdikleriniz biri silinmiş biri oyudnan atyıor bi paylaşım pls :)

Yaw Ark. konuyu açıp bırakıyor mu millet :S bi yardım edin allah rızasi için

arkdaslar ben baska yerden indirdim oyuna girdikten sonra combat yazısı cıkıyor loading oluyor sonra error veriyor :S kac tane aynı dosya indirdim hepsi aynı bi el atsanız, isterseniz indirdiğim linki verebilirim size :))

Yukarı Alt