arkadaşlar düne kadar süper bi şekilde oynadıgım CA şimdi girişte loading ekranı biter bitmez masa üstüne atıyor id ve pw ekranı gelmeden kapanıyor oyun ve hiçbir hata vermiyor anlamadım bir türlü bilgisi olan varmı aceba

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
şimdi oyunu açtım update yaptı ve oyuna girerken attı demek ki bir update daha yapılacka sorun var şu anda.

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Şuanda resmi siteleri açık ve herhangi bir bildiri yok update var gibisinden ..

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Arkadaşlar Hack Shield update gelmiş, silkroad vb oyunlar açıkken CA girmiyor. Direkt masa üstüne atıyor .. Herşeyi kapayıp girmeyi denediğinizde sorunsuzca girdiğinizi görebileceksiniz.

Toxicated demiş ki:
Arkadaşlar Hack Shield update gelmiş, silkroad vb oyunlar açıkken CA girmiyor. Direkt masa üstüne atıyor .. Herşeyi kapayıp girmeyi denediğinizde sorunsuzca girdiğinizi görebileceksiniz.
De kapamak istemiyorum :mrgreen:

Server
Assos
Takımı
Besiktas
O zaman oyuna da giremiyorsun :lol:

PS : Önce kapat CA gir, sonra sro gir bakalım öyle bir problem yaratacak mı ? Onu dün evde denemedim ..

Server
Assos
Takımı
Besiktas
ossurukcu1 demiş ki:
Ben herşeyi kapatıp denedim ama bir sonuç yine aynı acaba baska bir sorunmu war?
Update var mı diye bir kontrol edin. Masaüstüne atma sebebi dediğimden kaynaklanıyordu. Bende dün 18,00 'dan 22,30 'a kadar araştırdım ve sorunu anca bulabildim. Oyuna da girdim.

Toxicated demiş ki:
ossurukcu1 demiş ki:
Ben herşeyi kapatıp denedim ama bir sonuç yine aynı acaba baska bir sorunmu war?
Update var mı diye bir kontrol edin. Masaüstüne atma sebebi dediğimden kaynaklanıyordu. Bende dün 18,00 'dan 22,30 'a kadar araştırdım ve sorunu anca bulabildim. Oyuna da girdim.

ben de hs update yapmadı . sende nezaman update werdi ?

Toxicated demiş ki:

PS : Önce kapat CA gir, sonra sro gir bakalım öyle bir problem yaratacak mı ? Onu dün evde denemedim ..
o şekil oluyodu galiba denemistim ama smdi charlar girmiş xD kapasam gider :mrgreen:

LoTuSs demiş ki:
Toxicated demiş ki:

o şekil oluyodu galiba denemistim ama smdi charlar girmiş xD kapasam gider :mrgreen:
Lafın üstüne internet koptu denedim ama kapandı ca bu seferde :twisted:

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Hack Shiled yüzünden işte ... Buna bir çözüm bulmaları gerek yoksa Ca yada sro 'dan tekini seçmemiz gerekecek :lol: Allah 'tan benim pre + sbot bitti de bu olay başladı, dün char presiz kasıyordu kapadım onu da girdim CA 'ya :P

Server
Assos
Takımı
Besiktas
ossurukcu1 demiş ki:
ee şimdi ca oynamak için naapcaz hs sorununu nasıl düzelte biliriz ?
Silkroad kapayacaksın öyle gireceksin. Şuanda tek çözüm bu. Yani sro hack shield adını değiştirerek denedik sorun değişmedi tekrar attı, Combat Arms hack shield adını değiştirdik yine aynı. Bu bağlamda sro kapanacak CA oynamak isteyen öyle oynayacak. Artık diğer update kadar böyle idare edecez. Yeni update 'te düzelir inş. pray:

FataLi demiş ki:
hayat offline silkroad online sence kapanırmı CA için sro :D
Silkroad Botline :think:

Silkroadın botları combat armsın hackleri combat armsı tercih ederim.

en azından bi emek veriyosun öle bota salmıyosun yatıp uyumuyosun :detective:

Server
Assos
Takımı
Besiktas
FataLi demiş ki:
hayat offline silkroad online sence kapanırmı CA için sro :D
Valla tercih seçeneği geldiğinde dün kapadım valla bütün presiz charları tek seferde :lol: 8)

Yukarı Alt