Takımı
Galatasaray
EnDZoNe demiş ki:

dedigim gibi bu görev bi görevler dizini. Yani Daha önceki Görevleri yapmadan görev açılmıyor. 9 Degre Sos silahı olsun istiyenler için biçilmiş kaftan.. Ayrıca bu görevi çoğu kişi bilmiyor Quest bölümünü gözden geçirmedigi için.
ben 85im yapamıyorum bu görevi :( ...

GNR

rank8
loras demiş ki:
benm de sormak istedigim birşey var .. Kafam karıştı biraz da .. Bu talismanlar için Görev alıp Sereness kesip 8 element toplamak yeterli dmi ?? :think:
yeterli zaten sereness kesmek icin yoldaki mobları ve kutularıda kesiyorsun hatta kutularıda kestigin için sansın artıyor

Loras

GNR demiş ki:
loras demiş ki:
benm de sormak istedigim birşey var .. Kafam karıştı biraz da .. Bu talismanlar için Görev alıp Sereness kesip 8 element toplamak yeterli dmi ?? :think:
yeterli zaten sereness kesmek icin yoldaki mobları ve kutularıda kesiyorsun hatta kutularıda kestigin için sansın artıyor

Tm teşekkürler :nod:

Ben sürekli bow carımla 1 degre fgw ye girdim ve düsürülmesi en zor denen Sereness's Tears,Commander patch ,Hook hand ve Large Tong düsürdüm yani degre zorlugu bence drop şansını yükseltiyor talismanla alakalı değil sanırım....

EnDZoNe

ee diyosun ki 1 yıldız zorlukta düşürdüm o zaman dzorluk derecesi ile alakalı bişiy degil bu

birde ptle alakası yok benım arkadaslar 2 warrior tek tek arada 2si bide benle 3 umuz gidıyoz o 2 si aldı 2h sılahı ben alamadım wizim tek gitmek zor oluyo dıye onlar tek girıyor genelde dusuruyolar.

EnDZoNe

bahsettin silah kaç degree ? Sanırım şanslı çar die bi olayda var . Benim bi tane çarım var 8 degreye gidiyorum her gün en zor düşeninden 1 tane düşürüyorum 100 m den okutuyorum en ucuz tarife ile

beyler 1 2 3 4 yıldız olayı nedir ya epeydir oynamıyorum bi yardım edin lütfen

9 degre sos görevini istanbuldan getir götür göreviyle yani en başından sırayla npc,npc anlatırsan cok sevınırım ..şimdiden teşekkürler,,

Yukarı Alt