mrb. arkadaşlar benim bi sorunum var ama sorun bottamı oyundamı anlayamadım
şöyleki ; 23 lwl charı truva sahilindeki crabslara bırakıyorum. yaklaşık yarım saat sonra semerkanttaki tavuklarda ölü olarak buluyorum.
bu nasıl iştir böyle charın imkanı yok oraya yüreyerek gitmesinin e yürüyek gidemediğine göre nasıl oraya kadar gidiyoda ölüyo ben anlam veremedim arkadaşlar bilgisi olan arkadaşlardan rica ediyorum yardım edin teşekkürler...

Punkq1 demiş ki:
şöyleki ; 23 lwl charı truva sahilindeki crabslara bırakıyorum. yaklaşık yarım saat sonra semerkanttaki tavuklarda ölü olarak buluyorum.
bu nasıl iştir böyle charın imkanı yok oraya yüreyerek gitmesinin e yürüyek gidemediğine göre nasıl oraya kadar gidiyoda ölüyo ben anlam veremedim arkadaşlar bilgisi olan arkadaşlardan rica ediyorum yardım edin teşekkürler...
kasma alanını yanlış ayarlamışsındır oraya gidip tekrar geri dönüyodur.Kasmak istediğin yere gittiğinde ayarladan current area yı tıkla sonra botu başlat

Arcadia demiş ki:
Punkq1 demiş ki:
kasma alanını yanlış ayarlamışsındır oraya gidip tekrar geri dönüyodur.Kasmak istediğin yere gittiğinde ayarladan current area yı tıkla sonra botu başlat
char semerkanta gitmezki yani daha 23 lv tonw atsa istanbula gidicek spcrit te kullanmıyorum :S

ayarlarını resim olarak topic altından paylaşır mısın ?

Acaba şöyle bir olay olabilir mi , siz kordinatlarınızı düzgün cizmiş bile olsanız kayıtlı olduğunuz bölge samarkand olabilir mi :think: , aklıma başka birşey gelmiyor bunun haricinde charınız ölüyor samarkand'a ışınlanıyor ve orada alışverişi tamamladıktan sonra samarkand'dan yola çıkıp gideceği yere gitmek istiyor kordinatlara ulaşana kadar yürüyecektir yalnız dağ bayır dinlemeden bir yerde durup ölüyor olabilir mi ? :curtain:

Mrb, öncelikle crabs lere genellikle semerkand üzerinden gitmeye çalışıyor bot.
O yüzden kokoruların oradan geçmeye çalışınca ölüyordur.
Farklı bir yerde kasmanızı tavsiye ederim .

buyrun arkdşlar fotoburda charı kascğı yere ben götürüyorum yani script kullanmıor

savuray demiş ki:
Acaba şöyle bir olay olabilir mi , siz kordinatlarınızı düzgün cizmiş bile olsanız kayıtlı olduğunuz bölge samarkand olabilir mi :think: , aklıma başka birşey gelmiyor bunun haricinde charınız ölüyor samarkand'a ışınlanıyor ve orada alışverişi tamamladıktan sonra samarkand'dan yola çıkıp gideceği yere gitmek istiyor kordinatlara ulaşana kadar yürüyecektir yalnız dağ bayır dinlemeden bir yerde durup ölüyor olabilir mi ? :curtain:
herhngi scprit kullanmıyorum crabslere kadar ben götürüyorum istediim yere gelince currend e basıyorum blunduğu yeri merkez oarak kabul ediyor start trainnig diynce kasıyor ama bırakıp gidiyorum gelince esrarengiz bi şekilde ya tavuklarda yada huntlarda ölü olarak buluyorum

char return atınca samar a gidiyodur hacım bunun baska acıklaması yok ^^ kesin ve net çözüm sbotu sil tekrar kurup yap ayarlarını ve nüfusa dikkat :P

Zeratul demiş ki:
char return atınca samar a gidiyodur hacım bunun baska acıklaması yok ^^ kesin ve net çözüm sbotu sil tekrar kurup yap ayarlarını ve nüfusa dikkat :P
bende öyl düşündüm elimle return bastım ama istanbula ışınlanıyor kayır istnbulda enteresan :D

beynim durdu resmen hep bırkıp gittiğimde oluyor char işmi ceviriyo nedir arkamdan :D

demekki bot samarkanddan daha yakin buluyor ve istanbuldan samara geciyor ordanda kasma alanina ilerlerken yatiyor

volkan.ka demiş ki:
Açıklamayı yaptım ancak pek anlamaya niyetiniz yok sanırım.

CHaKaLL

Öğretiyorum
Botun orjinal crabs scriptini kullanıyorsan volkan.ka arkadaşımında demiş olduğu gibi bot samarkand üzerinden gitmeye çalışır.Sorunun çözümü için istanbuldan kendiniz bir script çizeceksiniz...

volkan.ka demiş ki:
Evet crablarda hep böyle yapıyor kendi script ini yap bence :wink1:

Kendi scriptini çizmen en mantıklısı. Bot crab ı samarkand yaratığı olarak görüyor constantin den samarkanda teleport oluyor.

Yukarı Alt