Bilgisayarım Windows 7 Özellikleri baya iyi, silkroada giriyorum ama 5 dk sonra dc veriyor. diğer bilgisayar eski ama xp onda dc vermiyor. Bilgisayarımın windows7 de kalmasını istiyorum ama dc yememek için ne yapmalıyım ?? bilgisayar daha yeni :S

LÜTFEN YARDIM !

msn: yu_xe_xes@hot.

ADMİNLER ulaşırsanız cok sevinirim :S

Dc yememek için diğer bilgisayardan açabilirsin böylede diğer makinendede Win7'in kalır :)

şaka maka İşletim sisteminden kaynaklanan bir dc sorunu olacağını sanmıyorum bu aralar dc sorunu herkeste var zaten ama diğer karakterinin neden dc yemediğini bilemiyeceğim summer2:

ya dalga gecmenin sırası değil smdi ne yapmam gerektiğini soruyorum. herkezde değil bende oluyor

Bilgisayarım sağ tıkla>>> Özellikler >>> Gelişmiş Sistem Ayarları >>> Gelişmiş'den Performans Ayarlar >>> Veri Yürütme Engellemesi >>> Seçtiklerim dışında kalan tüm Windows programları ve hizmetleri için DEP'yi aç butonuna tıkla ve Ekle yazan yere bas ordan silkroadı seç veya sbot kullanıyorsan onları seç bu dediğim oyunda iken silkroad yanıt vermiyor çoğu zaman bu dediğimi yaparsan yanıt vermiyor felan demez

adminim ben error yemiyorum ki run time flan. Sadece 5 dkda bir hep dc dc dc :S ne ypmalıyım

ya arkadaşlar ben türkce konsmuyorm galiba. Ne nette sorun var nede illegal prog. bnm sorunu iyice okurmusunz, diğer bilgde DC vermiyooorrr !

Yukarı Alt