yüksek mevkiler ben miyim? :)

@lazvegaz
botu açıyosun parmak işareti geliyo.Peki başlat çubuğunun sağındaki (saatin yanındaki) parmak işaretine tıklıyor musun?
Clienti gösterdin mi?

Not: senin yazdıklarına göre çözüm yazdım. anlamsız bir tepki vermeyesin...

lazvegaz demiş ki:
botu pcye kurdum silk road içindeki bot adındaki bir klasöre sonra bot için gereken clienti sronun orijinal clienti ile deiştirdim. botu açtım parmak işareti çıktı ama clienti açmıyor çok acil bir cevap yazabilirseniz sevinirim
Senin bilgisayarındaki bir virüsten kaynaklanıyor.Bendede wardı aynı sorun 5-6 ay önce virüs isrobot u engelliodu.Format attım geçti.Format at veya format atmayı bilmiorum para da veremem diosan virüs programı indir tarat virüsleri sil

stalebug demiş ki:
lazvegaz demiş ki:
botu pcye kurdum silk road içindeki bot adındaki bir klasöre sonra bot için gereken clienti sronun orijinal clienti ile deiştirdim. botu açtım parmak işareti çıktı ama clienti açmıyor çok acil bir cevap yazabilirseniz sevinirim
Senin bilgisayarındaki bir virüsten kaynaklanıyor.Bendede wardı aynı sorun 5-6 ay önce virüs isrobot u engelliodu.Format attım geçti.Format at veya format atmayı bilmiorum para da veremem diosan virüs programı indir tarat virüsleri sil
şuan piyasade bir sürü anti virüs var hangisini kullanmalıyım?

lazvegaz demiş ki:
stalebug demiş ki:
lazvegaz demiş ki:
şuan piyasade bir sürü anti virüs var hangisini kullanmalıyım?
en iyi ücretsiz antivirüs aviradır. http://www.avira.com dan ulaşabilir, indirebilirsin.

onun dışında,

http://housecall.trendmicro.com

danda taratmanda fayda var.

Yukarı Alt