A

Anonymous

Guest
O zaman sadece buff bas can bas ne zevki kaldı oyunun

nerde tiflik pvp kervan fln
unique kesemicen tek başına görev yapamıcan ohooo

aman ben de bir türlü anlayamadım şu avrupa charlarını. chin. charlar yetiyor gerek yok ondandır belki de. Cool :lolmuch:

theilker demiş ki:

yok ben öle düşünmüyom pwp kerwan amacaım zaten deil kendi çarıma puf yapmak amacım we dier çarlara ayrıca kasma konusundada şunu diyim gittiğim yerde kalabalık bi ortam warsa tak 8li partydeyim heryer party mob u adamlara 2,3 buf yapıyom butun gun orda oturuyom kasılıyom hem çok zewkli oluyo 2,3 tane gelince can basom puf fln yapıyom kasması çok zewklı oluyo çin çarları kasması heçde zewkli deil ne kadar party mob u olsada zewkli deil bnm fiktim bu Wink

A

Anonymous

Guest
OsKi demiş ki:
theilker demiş ki:

yok ben öle düşünmüyom pwp kerwan amacaım zaten deil kendi çarıma puf yapmak amacım we dier çarlara ayrıca kasma konusundada şunu diyim gittiğim yerde kalabalık bi ortam warsa tak 8li partydeyim heryer party mob u adamlara 2,3 buf yapıyom butun gun orda oturuyom kasılıyom hem çok zewkli oluyo 2,3 tane gelince can basom puf fln yapıyom kasması çok zewklı oluyo çin çarları kasması heçde zewkli deil ne kadar party mob u olsada zewkli deil bnm fiktim bu Wink
O Zaman Sadece Cleric Aç başka halt yeme :lolmuch: :lolmuch: :lolmuch: :lolmuch:
warpa gerenk yok :lol:

Yukarı Alt