Selamlar. isroya yakın bir zorlukta silkroad oynuyorum. biraz araştırma yaptım ve ilk defa farklı bir build gördüm konu başlığındaki gibi Cleric/Warlock bu buildin olayı nedir? Chinese oynamaktan sıkıldım ve çok kullananda görmedim açıkçası nedir bunun mevzusu + - leri biraz bahseder misiniz? str mi verilmeli int mi neler açılmalı pvpde veya kasılırken neler yapılmalı ne giyilmeli?

Cleric-warlock a 100 capta 8-2 hybrid build yapılıyordu. Kasması partysiz bladerden daha zor.
Oynaması aşırı zevk veren ve aynı zamanda zorlayan bir karakter çünkü skilleri doğru zamanda ve doğru sırayla atman gerekiyor. Bir debuff atarken tutarsa farklı skill tutmazsa farklı skill yani satranç gibi birşey :D Çindeki gibi daha bir skill hedefe işlemeden sıradaki skilli basmak yok o charda. Yanlış yerde stun veya sleep kullanmak pvpde direkt ölümün anlamına geliyor.
Ve karakterin en kötü yanı eğer aktif bir grubun/guildin yoksa yalnızken karakter ne job ne uniq ne de farklı bir aktivitede bir halta yaramıyor.

Cleric-warlock a 100 capta 8-2 hybrid build yapılıyordu. Kasması partysiz bladerden daha zor.
Oynaması aşırı zevk veren ve aynı zamanda zorlayan bir karakter çünkü skilleri doğru zamanda ve doğru sırayla atman gerekiyor. Bir debuff atarken tutarsa farklı skill tutmazsa farklı skill yani satranç gibi birşey :D Çindeki gibi daha bir skill hedefe işlemeden sıradaki skilli basmak yok o charda. Yanlış yerde stun veya sleep kullanmak pvpde direkt ölümün anlamına geliyor.
Ve karakterin en kötü yanı eğer aktif bir grubun/guildin yoksa yalnızken karakter ne job ne uniq ne de farklı bir aktivitede bir halta yaramıyor.
Oynadıgım sunucu 110 caplık bir sunucu

Nedense zor buildleri daha çok seviyorum alışması zor. Olanları yani bana bu konu hakkında yardımcı olabilirmisiniz şöyle söyliyim daha önce hiç Warlock oynamadım

Şunuda eklemek isterimki çok unique kovalayan birisi değilim açıkçası farklılık olsun diye bu buildi açmak istiyorum. Ama bu build hakkında herkes farklı şeyler söylüyor pek kaynak bulamadım

Oyuna yeni gelen skiller hakkında bilgim yok. 120den sonra skill geldi mi vs bilmiyorum. Eğer skiller hala 100 cap skilleri ile aynı ise o buildi zor bir serverde oynayarak öğrenemezsin. Pvp serverde bol bol oyna derim. Çünkü pvp yapması gerçekten zor bir karakter.
Oynayacağın serverde pill bugu var mı? %25 vigor grain vsvs. bunların hepsi önemli faktörler.

Oyuna yeni gelen skiller hakkında bilgim yok. 120den sonra skill geldi mi vs bilmiyorum. Eğer skiller hala 100 cap skilleri ile aynı ise o buildi zor bir serverde oynayarak öğrenemezsin. Pvp serverde bol bol oyna derim. Çünkü pvp yapması gerçekten zor bir karakter.
Oynayacağın serverde pill bugu var mı? %25 vigor grain vsvs. bunların hepsi önemli faktörler.

Evet Pill bugu var sanırım reklam yasak değil rahatlıkla adını söyleyebilirim Joysronun Mitra adlı sunucusunda oynuyorum. 110 Caplık son seviye zorlukta bir sunucu 2012nin isrosu denilenebilir hatta.

Birde Kıyafet seçimi olarak ne tercih etmeliyim pvpye hangi skill ile başlamalıyım.

warlock ile vuracaksan ROBE TERCİH ET mage atakları maksimum seviyede vurursun

Bahsettiğin serveri duyunca gevezelik yapasım geliyor. Kolay gelsin bu sefer tuttum kendimi :D

Yukarı Alt