Merhabalar , öncelikle hayatımda ilk defa bir forum sitesine konu yazıyorum ola ki yanlış yere yazıyor ve saçmalıyorsam kusura bakmayınız.
Asıl konuya dönecek olursam ; Silkroad ile ilgili yardıma ihtiyacım var. Bir kaç sorum var , yardımcı olursanız çok sevinirim. Şimdiden herkese teşekkür ederim.

Üç gün önce oyuna başladım ve bir xbow/cleric açtım. Şimdi ben bu oyunu daha öncede oynamıştım 90 level geldiği zaman bırakmıştım o zamanlar sadece 30 levele kadar kasıp Jangan ' dan Dowhang ' a kervan taşımak bana yeterli oluyordu anlayacağınız sadece kervan olayı yüzünden oynuyordum. Şimdi kardeşimle beraber yeniden başladım. Sorulara gelecek olursak ;

1- Şimdi yukarıda anlattıklarımdan yola çıkarak bu oyunda meslek , uniq kesme ve pvp dışında ne yapabilirim ?
2- Xbowumun yanına cleric açtım ama cleric skillerini xbow ile kullanamıyorum hemen siliniyorlar ? Böyle olucaksa cleric skillerini açmamın ne anlamı var ?
3- Şuan bot kullanıyorum ama bot kullanmaktan nefret ediyorum oyunda bot kullanmayıp parti olarak ilerleyen insanlar var mı ?
4- Job için minimum en iyi seviye kaçtır ? ( rahat kervan çekebilmek için. )
5- Silk fiyatları daha önce bu kadar pahalı mıydı ? Sanki zam gelmiş gibi.
6- Premium silk ve silk arasındaki fark nedir ? Neden Premium silk diye bir olay çıkardılar ?
7- Xbowumu pvp yapmak için kasmıyorum bu yüzden birinci , ikinci ve üçüncü serileri açmadım ( Zehirli silahlar hariç ) , skilleri az çok tanıyorum ama yine de içim rahat etsin diye sormak istiyorum kasılırken bana herhangi bir artısı olacak skiller var mı aralarında ?
8- Maske yapma skilli iyi para kazandırır mı ?
9- Şuan da genel olarak oyunda nasıl bir hava var ?

Şuan aklıma gelen sorular bunlar. Eğer aklıma başka soru gelecek olursa editleyip buraya koyarım. Yardımcı olacak arkadaşlar gerçekten çok teşekkür ederim.

isro oynama... private serverlarda oyna öğrenirsin 1 haftaya oyunu

Yukarı Alt