A

Anonymous

Guest
Size tavsiyem ,
Sp sorunu yaşamıyacaksınız atıyorum 40 lv de sadece heal ve res skilleri max yap kalanları maxlamasanızda sorun olmaz. Her zaman %100 parti Bulamassınız ayrıca pvp ve unique gibi şartları da düşünürsek yanında her zaman lv ine göre bir staff taşımalı ve lvinin en az yarısı olacak mastery lv şeklinde wizard skilleri açmalısınız.

bu sayede yalnız kaldıgınızda da kasmış olursunuz ve dedigim şeylerden de yararlanırsınız

herzaman full int cleric çar açın

Party de kasılırken sürekli party bölümünün tam ortasında durun bu sayede ölüm oranınız azalır.

Çogunlukla Item paylaşımlı party e girin bu sayede para sıkıntısı azalır.

Üstünüzdeki staff çogunlukla +3 ve üstü olsun çünkü attacklarınız wizard kadar etkili olmayacaktır.

Trader olacaksanız kesinlikle parti şeklinde gidin , Yoksa boşa trade yaparsanız
Tavsiyem Hunter Veya Tif Olmamanız
Şimdi birkaç kombinasyonu ele alalım :
2int 1 Str Kombinasyonu
Koruma artar can arttıgı için ölüm azalır ancak sonraki lv lerde açılacak olan cleric attack skilleri için ve wizard skilleri için gereken mag. balance düşer.
Bu yüzden iyi vuramassınız.
Full str kombinasyonu
clericken partylerde daha çok işe yararsınız çünkü ölmessiniz ve daha fazla işlev görürsünüz.
Ama benden söylemsi unique - pvp - trade - thief ve hunter savaşlarını unutun .
Full int kombinasyonu
Bu cleric için en uygun tarzdır unique kesimleri pvp ve trade için en uygun olanıdır.
Ancak:
Party kasımlarında partynin tam orta göbeginde durulması ,
Trade yapılırken (partysiz durumlarda) yolun uzatılması ve az riskli bölgelerden gidilmesi
Yine trade yapılırken cleric kimliginizin saklanması,
Wizard skilleri ile kasılırken en uzak menzilli vuruştan başlanması
Önemle gerekmektedir

Ayrıca,
Çogunlukla türk arkadaslarımdan duydugum Cleric -Warrior Kombinasyonu Iylikten çok kötülügü dogurur. Ve bir işe yaramaz
Kesinlikle alıntı değildir, Oyun içi arastırmalarım ve teker teker denemelerim sonucunda bu bilgileri elde edip sizlerle paylastım.
Saygılarımla-Theilker

edit:Beğenirseniz sabit de olabilir haaa:)

Ya terbiyesiz Murathep Aynı Topici almıs kopyala yapıştır son 2 satırı almamıs sadece

AYNI TOPICIMI MURATHEP ISIMLI ADI EMEK HIRSIZIDA ACMISTIR ONA INANMAYIN BUTUN TOPICLERI CALINTIDIR ARKADASLAR !

A

Anonymous

Guest
Rogue yi tam araştırmadım , benim Yogun Ilgi bölgem Cleric-Wizard

Yakında wizard da gelecek

Rogue için şunu tavsiye edebilirim

Dagger kullan - hiç crossbow işine girme

Buffları maxla

A

Anonymous

Guest
Arkadaslar Murathep adi pis bir emek hırsızıdır Onun topiclerine ugramayın sakın aynen alıntı yapmıs benimkinin ne kadar pislik biri bu ya

çok güzel paylaşımlar yapmışın ama murathep araklamış Razz
yazıklar olsun onun gibilere harbiemek hırsızıymış
ban murathep :lolmuch:

A

Anonymous

Guest
Bütün Topicleri (Ç)alıntıdır

çogunun yerini bliyorum Ama saklıycam

Yukarı Alt