elinde bu tarz video veya bu konuyla ilgili bilgi olan varsa paylaşırsa sevinirim

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

EmmaW

daha önceden izlemiştim videoyu pramit şeklindeki şeyler gerçekmidir yalanmıdır bilmemde tarih bencede türklerle başlamış tabi ben aynı anda insanlık tarihinin uzaylıların yaptıkları şeylerlede ilgili olduğuna inanıyorum bu bağlamda türkler uzaylı olabilir :lol:

EmmaW. demiş ki:
daha önceden izlemiştim videoyu pramit şeklindeki şeyler gerçekmidir yalanmıdır bilmemde tarih bencede türklerle başlamış tabi ben aynı anda insanlık tarihinin uzaylıların yaptıkları şeylerlede ilgili olduğuna inanıyorum bu bağlamda türkler uzaylı olabilir :lol:
bence de geçmişte mutlaka dünya dışı canlıların dünyaya müdahalesi oldu buna ben de inanıyorum ama türkler uzaylı mı orası tartşılır :D

EmmaW. demiş ki:
Zaten her organizma bir uzaylı yani uzaylılar gerçek, EVET :mrgreen:

EmmaW

neyse şakası bitarafada harbiden gidip şu çin taraflarını gezmek lazım ya türklerin eski yaşadığı bölgeleri falan tabi oraya kadar gitmişken bi jangana falanda uğramak lazım :lol:

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Çin'de yasaklı bir bölge var(mıs) ve o bölgede Türk'lerin yaptıkları burada da sözü gecen piramitler bulunuyormus. Tarih bilimcileri dahi sokulmuyormus bu bölgeye ve bu piramitlerin gizliligi ortadan kaybolursa tarih en basından yazılacak bunu da Cinliler ya da diger ülkeler istemiyor islerine gelmiyor.
Piramit demisken bu videoyu izlemedim ve Türk'lerin ne amacla yaptıklarını acıkcası bilmiyorum sadece bir yerde Çin sınırları icinde Türk'lerin yaptıkları piramitler oldugunu okumustum ama Mısır piramitlerinin yapılıs amacının firavunlarının ölü bedenlerini saklamaktan ziyade elektrik üretiminin saglanması icin yapıldıgını izledim bir yerde. Simdi o videoyu arıyorum bulursam koyacagım buraya. Hakikaten cok sasırmıstım.

EmmaW

elektirik olayı gerçekten çok etkileyicide işte benim anlamadığım yer kim gidip bu adamlara işte şuraya böyle yapılar yapın elektirik denen birşey elde edeceksiniz onlada ışık falan yakarsınız diye yani garip arkadaş valla

Mısırlılar yaptıkları her şeyi duvarlara çizdiler en büyük eserleri olan piramitler hakkında mı geriye hiç bir şey bırakmadılar? Sizce de garip değilmi¿

komplo teorisyeni mode: off

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Paylastıgım videoyu izlersen eger hiyerogliflerinde elektrigi kullandıklarına dair sembolleri de gösteriyor

Takımı
Galatasaray
Bu piramitlerin içerisinde dünyanın çehresini değiştirecek yazıtlar bulunuyormuş ve orasını çin hükümeti yasak bölge ilan etmiş kimse gidemiyor bir iki sence önce biraz araştırmıştım sadece BBC nin çektiği ufak kayıtlar var hakkında söylenenler ne denli doğru bilemiyorum ama orada yatan bizim kültürümüz.

Yukarı Alt