yaw gece gece bu yaptığınız işmi şimdi senin?çoluk çocuk giriyor bu siteye,13-14 yaşında çocuk senin verdiğin bu linki gecenin bu saatinde meraktan yada dalgınlıktan hadi izledi diyelim,1 ay uyuyamaz,her dakika halisünasyon görür,milletin psikolojisiyle oynadığının farkında değilmisin sen?sinir oluyorum böyle düşüncesiz kişiliklere ya Evil or Very Mad ayrıca daha öncede söylediğimiz gibi bu tür linkler vermek yasak,o yüzden güle güle Evil or Very Mad

Pennywise demiş ki:
yaw gece gece bu yaptığınız işmi şimdi senin?çoluk çocuk giriyor bu siteye,13-14 yaşında çocuk senin verdiğin bu linki gecenin bu saatinde meraktan yada dalgınlıktan hadi izledi diyelim,1 ay uyuyamaz,her dakika halisünasyon görür,milletin psikolojisiyle oynadığının farkında değilmisin sen?sinir oluyorum böyle düşüncesiz kişiliklere ya Evil or Very Mad ayrıca daha öncede söylediğimiz gibi bu tür linkler vermek yasak,o yüzden güle güle Evil or Very Mad
aynen katiliyorum daha oncede giyotin we benzeri sitelerin linkleri fln filan werilmisti.... bole seyleri neden weriyoarlar anlamiyorum birak 13 14 yasindaki cocuklari beni bile etkiledi we bircok kisiyide etkileyen seyler bunlar zaten etkilenmeyenlerde sorun wardir :lol:

en iyisi hocam ben bi infaz izledim yemın ediyorum 1 hafta cıkmadı aklımdan.

cin carpması resimleriini gördüm ama photoshop bildiğiniz gibi video nasıldır bilmem

ama yapacaksan düzgün yap

O DEIL +16 +13 DİONUZ SANKI 10 YASINDAKI COCUK BAKMIYACAK :mrgreen:

ffearless demiş ki:
merak ettim şimdi :lolmuch:
imzandaki video cok degişik bisikletteyken arabaya tekme atıyo araba patlıyo adamın kafaya şeker atıyo beynine saplanıyo taramalı helikopter silahından kaça biliyo roketin üstüne binip helikopter kaçırıyo :lol:

Morwena

Buralıyım
bende ettim aslında hacım ancak saatin 12 sinde verilmişti ondan Edit oldu Cool

Yukarı Alt