Takımı
Besiktas
Allah belasını versin günümüzdeki YouTube gevşeklerinin. Anne babasının telefonlarından youtube'u açıp nerede velet nerede çoluk çocuk varsa videolarını izleyip bu hallere geliyor. Evladıyla ilgilenmek ona zaman ayırmak yerine eline telefon verip susturan kadın ve erkekler de ortalıkta ebeveynim diye dolaşmasın. Bu çocuklar sizin eseriniz, gurur duyun (!) Nasıl sinirliyim nasıl doluyum anlatamam yahu. Çocuk video başlangıcında "Merhaba arkadaşlar, kanalıma hoşgeldiniz" diyor. Ne kanalı? Hangi kanal? Kanalın kelime anlamını bilmeyecek yaşta, ağzında kendinden 20 yaş büyük bir ruj. Videolarda gördüğü ne kadar aptal saptal insan varsa defalarca izleyip ne yapıyorlarsa benzerini yapmaya çalışmış. Çocukcağızın zerre suçu günahı yok, suç bu çocuğu teknolojiye mahkum bırakıp gerekli ilgi alakayı göstermeyen ebeveyn müsfettelerinde. Koskoca bir toplumun geleceği bu şekilde zombi gibi dolaşıyor ortalıkta, 4 - 14 yaş arası tüm çocukların gece gündüz video zapladığı bir mecra YouTube. Lütfen engel olalım, çoluğumuza çocuğumuza daha fazla vakit ayıralım. Kafanızı kaldırın bi Instagram'dan da, çoluk çocuğunuza bakın ebeveynler!

+1995
RTÜK buraya da el atsın , çocukları çok kötü etkiliyor.
3 yaşında kuzenim var , 10yaşındaki abisinden öğrenmiş "meraba arkadaşlar" diyip duruyor çocuk.

edit: bu arada kanalıma abone olmayı unutmayın

Takımı
Besiktas
+1995
RTÜK buraya da el atsın , çocukları çok kötü etkiliyor.
3 yaşında kuzenim var , 10yaşındaki abisinden öğrenmiş "meraba arkadaşlar" diyip duruyor çocuk.

edit: bu arada kanalıma abone olmayı unutmayın
Ulan trajikomik ama kahkaha attım :lol: :lol:

AmIMad

Bakalım be.
Dım dım dım.. Anladım sonu yok yalnızlığım her günnn çoğalacak her zaman böylemidim bilmiyorum sanki dokulmazdır çocukken ağlamam alışır her insan alışır zamanla kırıplıp incilmeeem

Buda başka bir bakış açısı Hoşgörü içinde ;
4-14 yaş boyunca sigara içen insanları dinledim
4-14 yaş boyunca dilendirilen insanlar gördüm
4-14 yaş boyunca şiddet gördüklerini söyleyen insanları duydum
4-14 yaş boyunca yaşadıklarını unutmak isteyen insanlar vardı

ve bana sorarsan 4-14 yaş boyunca onlar sadece ÇOCUKTU.

Kötüyü bil ve gözetle çizgiyi geçene kadar bekle ama geçene kadar sadece Gözetle

Yukarı Alt