Olmadığı için üzgünüm; ama lütfen arkadaş kalalım.
İstediğin sey mümkün değil. Ama yanımda olmaya devam et. Beni evime getirip götürecek, güldürüp-eğlendirecek, eğlence yerlerinde eşlik edecek, faturalarımı yatıracak ve tamirat işlerimi yapacak birisine ihtiyacim var. Merak etme; bir erkek arkadaşım olduğunda da arada sırada ararım seni.

Ama ben seni kardeşim gibi görüyorum.

Bir daha asla bu konuyu gündeme getirme.

Duygusal sorunlarım var; önce onları çözümlemem gerek.
Senden başka birkaç kişi daha istiyor; ama bir türlü karar veremiyorum.

Böyle bir ilişki için henüz hazır değilim.
Henüz alemlerin tadını yeterince çıkaramadım. Beraber olmak istediğim birkaç yüz kişi daha var. Beklemeye devam et. Daha iyisini bulamazsam belki gelirim...

Seni yeterince tanımıyorum.
Tipin falan tamam ama ya diğer özelliklerin? Araba senin üzerine mi? Evin-yazlığın var mı? Kaç para kazanıyorsun? Bankada paran var mı, vs...

Ben de seni istiyorum. ama şimdi olmaz. zamana bırak.
Saz heyetinde onsekizinci keman olarak çalmaya devam et. Gencim, güzelim, çekiciyim. Bunların tadını en dibine kadar çıkarmak istiyorum; diger taraftan senden daha iyi birisini bulamamaktan da kaygılanıyorum. Arada sırada koklatırım ama daha fazlasını isteme. Selülitlerim - gözaltı torbalarım ortaya çıktığında ve rekabet edemez duruma geldiğimde senin olacağım. Yersen...

Seni bu anlamda hiç düşünmemiştim.
Senin pipin mi vardı yahu?..

Evet, istiyorum.
Dürüst bir kadın..

Hayır, istemiyorum.
Dürüst bir kadın daha..

gençler bunlar boş şeyler ilk buluşmada her kesin niyeti belli olur baktın olmuyo boşuna para yedirme Wink

Yukarı Alt