Durum
Daha fazla cevap için açık değil.

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
PKK yı destekleyen adama adama demem ben benim için apoyla aynı kanı taşıyan birisidir = KEMAL KILICIDAROĞLU

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
TniesT demiş ki:
Cumhurbaşkanına küfür etmenin cezası oldugunu biliyorsundur umarım
normalde hiçbir cezası yok. bir şey de yapamazlar-dı şu zamanda ne olacağı belli değil ki önüne geleni içeri tıkıyorlar.-
neymiş cezası söyle bakim bana. müebbet hapis mi verecekler? eğer öyleyse bu ülke çoktan bitmiştir arkadaş.

EmmaW

TniesT demiş ki:
PKK yı destekleyen adama adama demem ben benim için apoyla aynı kanı taşıyan birisidir = KEMAL KILICIDAROĞLU
ya cidden komiksin gece gece güldürüyorsun beni cidden çok sağol
kim pkk lı kim değil görüyoruz kim pkk yı destekleyen adamın köpeği gibi çalışıyor kim pkk ile mücadele ediyor biliyoruz daha çok şey yazardımda buraya yazacak yüzün kalmazdı

person demiş ki:
peki herşeye tmm ok abiler gerçekler neler kim doğru kim yanlış ispatyıla kanıtıyla anlatın öğretin. bizde öğrenelim o zamn eğriyi doğruyu
Kardesim madem o kadar ögrenmeye meraklısın okuyacaksın o zaman..Kitaplarla aranın iyi olmadıgı cok belli oluyor,sana "Musa'nın Cocukları" kitabını öneriyorum.Okursan eger korudugun kisi icin lanet ediceksin.Nerden gelmis bu müsibet bizim basımıza diyeceksin :wink1:

TniesT demiş ki:
vatan hainisin ozaman
Sen harbi cocuksun daha,nasıl muhatab almısım seni kendime acıyorum artık.Ama sizin gibiler icin dogru,evet ben vatan hainiyim cünkü TÜRKİYE yi sizden milyonlarca kat daha fazla seviyorum.Korumamda sizin gibilere batıyor! Zaten simdiye kadar kim bu devleti korumaya calıstıysa vatan haini ilan edilip susturuldu sin: :arrow:

haklısınız %47 aptal sizler akıllısınız devam edmicem kötü şeyler olacak

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
TniesT demiş ki:
evet o %47 nasıl oldu görüyoruz. chp'nin oyları yakıldı, akp pusulaları konuldu yerlerine.
hile olmasa bile eğer millet hala 2 oduna kanıyorsa biz cidden geri kalmışlığı hak ediyoruz.

TniesT demiş ki:
o %47 dedigin kesimin %3 ü senin gibi cocuk yada yeni yeni ergen olmus kisiler :wink1: %20 si cesitli vaadlerle kandırılmıs Sendikalar %10 u emekli ücretiyle kandırılmıs yaslılar %10 u sigortalı is vaadiyle kandırılan yetiskin insanlar ve %4 üde afedersiniz genelevler(BKZ:Musanın cocukları kitabı,sayfa bilmem kac!)

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Absence demiş ki:
Recep beyi seven kaldımı yahu
Recep beeeey Recep beeeey makara: hahaha makara:
O kadar küçük ki işte Başbakan bile diyemiyor.40 kusur kere Recep Bey demiş akıllı :lol: Baykal daha iyiydi yaa vallahi abi gidince anladım kıymetini, Sn Tayyip bunu hertürlü alır makara:

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt