JbS

rank8
DaRxToRm demiş ki:
300de kalırsa çok saçma olur ztn eurolar karşısında bufflar pek bi anlam ifade etmiyor snow hariç bide 300de kalırsa ne skilimiz kalır nede buffumuz joymax sanki şöle dio chine karakter oynamayın bi saniyede pot basıyo die bu kdrda gaddarlık yapılamaz
yasar91 demiş ki:
bence oyunun sonuna kadar sabit kalır çünkü europeanların max lvl de 180 oluyo yeni patchde 200 olcak yani 2 mastery açabiliyolar chineese ek gelirse europeanlarada 1 lvl de 3 mastery point eklensin o zaman
neresi mantıklı
oyunda eu yu yatırmak 1vs1 de cok kolay pt olarak kapısınca 2 car yetio
joymaxın buna bi çözüm gtirecegini ve 100 ıv de belki mastery deişmez ama 110 ve 120 ve daha fazlası gelicekse umarım artar yoksa eu dönecem ve sadece benim deil silkroadkoliklerinde böle yapıcaklrını düsnüyorum

SleepWalkeR

Tanınıyorum
eu çarlarda mastery levelin 2 katı tutulur çin çarlarda ise mastery levelin 3 katı tutulur diye düşünüyorum. yani 100 level ile çin 300 eu 200 olur.
ama eğer 120 level gelirse masteryler çin çarlarda 360 eularda 240 a çıkar.
boss konusunda ise ; çin çarlarda 700 mastery olsa bile medusa yıda shaitan ıda sağlam bir eu party alır. anca arkadan skill vuran xbowlar bowmanlar flan olursa onlarda son vurus yapabilirler belki ...

Momentum demiş ki:
Black Rain demiş ki:
Oyunun sonuna kadar sabit kalacak diye duymuştum.
Doğru duymuşsun mastery level bizi bayağı zorlandırcak.
Bence ölede olacağını tahmin ediyorum.
100Lv de Total gelmicek sabit kalacak 3 Skill açacağız.1Weapon 2Tanede Force.
110Lv Gelirse Total Gelecek ve 330 olacak. Neden 330? dersek.3 tane Skill yeri açabilmemiz için.Ch Charda 2 skill düşünemiyorum.:D Mesela Nuker Cold mu olcak :D Cold Bichoen cırt full force nukerde adam kesemez bence :). Onun için 100Lv den sonra total artışı olacak..! :thumbsup:

judas demiş ki:
Momentum demiş ki:
Black Rain demiş ki:
Oyunun sonuna kadar sabit kalacak diye duymuştum.
Doğru duymuşsun mastery level bizi bayağı zorlandırcak.
Bence ölede olacağını tahmin ediyorum.
100Lv de Total gelmicek sabit kalacak 3 Skill açacağız.1Weapon 2Tanede Force.
110Lv Gelirse Total Gelecek ve 330 olacak. Neden 330? dersek.3 tane Skill yeri açabilmemiz için.Ch Charda 2 skill düşünemiyorum.:D Mesela Nuker Cold mu olcak :D Cold Bichoen cırt full force nukerde adam kesemez bence :). Onun için 100Lv den sonra total artışı olacak..! :thumbsup:
bencede kardeş bana çok anlamlı geldi +rep :thumbsup:

Oyunda en son 150 lwl olcauk işte o zaman sadece 2 yere vericeksin
bi el yakmannı olduğu yere bir de wepon sikillerine

Bence bu totaller her iki ırktada sabit kalacak chine charlarda skillere ekleme yaparak dengeyi koruyacaklar.Çünkü ero çarların hepsinin inanılmaz bufları var ve bunlar ilerleyen dönemde chine charlarla baya bir farka neden olacak totaller sabit kalacagına göre bu sorunu chine charlara skildestegi ile çözeceklerini düşünüyorum. Nitekim chine charlardada kimse bow kasmıyordu bir zamanlar herkes blader yada glavier kasıyordu baktılar olacak gibi degil bow cunun bir kaç skilinde editleme yapıp seriligini artırınca herkes bir anda bow döndü bu total konusundada joymax ın politikasını degiştirecegini düşünmüyorum ama ero charlarla chine charlarda ki dengeyi korumak adına ek skiller bekliyorum.

Yukarı Alt