Beijo

Bilgiliyim
arkadaşlar bugün update den sonra oyuna girdim ve tbot la kasıyordum ki dc yedim cıktım tekrar girmeyi denerken charımın oyunda oldugu yazısını gördüm ... şifremi kimse bilmiyor bundan eminim ve keylogger de yok pcmde bu ne demek şimdi askıda mı kaldı charım ne zmn geri gelicek ?

banada aynısı oldu Crying or Very sad yasama amacım kalmadı offff !!

-Resim Silinmiş.
Bole dıor bende yaaa Crying or Very sad Crying or Very sad

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
ban oldugunu sanmıyorum ban olsa daha farklı bi uyarı olurdu,bunu bildircegimiz biyer yokmu ? sro nun sitesi fln olabilir mi ?

aRKdaslar suan baska charla serwerıma gırmeye calısıorum ama c(9) c(10) hataları wermeye basladı sımdıde noluo bu oyuna:S Crying or Very sad Crying or Very sad

karakter girişlerinde bir bug oluşmuş ondan kaynaklanıyo inş kısa zamanda düzelir

Bug Regarding Character Login 9/4/2007

Hello. This is Silkroad Online.

Users have sent reports that there is a bug regarding character login.

We are currently investigating the problem, and will resolve the issue as soon as possible.

We apologize for the inconvenient game play.

arkadasta da aynısı olmus girdim simdi oyuna masallah canavar gibi kasıyo darısı sizlerin basına ben işşte oldugum için giremiyorum ama inş benimkinde bişi yoktur:( Crying or Very sad Crying or Very sad :lolmuch:

az once duzeldi botsuz oyuna girdim gene dc yedim yine giremiom ne bicim bi altyapı sorunu bu,ins duzeltirler cabucak

Yukarı Alt