3-4 kez oyundayken bottan açtığım çarımLa evente girdim veya bottan çıkardım alcehym basarken hatayı tam olarak hatırLamıyorum ama 2. cümLesi şöleydi . Please Reinstall the client
internetten baktığım kadarıyLa bunun ardından banned yiyormuş
ve 2 gündür oyuna login oLamıyorum server ZEUS 2 gündür yani 48 saattir 2 client login deniyor

Silk yükLemedm sro bot ile kastım

SiLKRoadı botu yeniden kurdum 2 gündür öLe deniyor
65 LVL'im ban yer mi sizce? :sfff:

sro_maynak demiş ki:
3-4 kez oyundayken bottan açtığım çarımLa evente girdim veya bottan çıkardım alcehym basarken hatayı tam olarak hatırLamıyorum ama 2. cümLesi şöleydi . Please Reinstall the client
internetten baktığım kadarıyLa bunun ardından banned yiyormuş
ve 2 gündür oyuna login oLamıyorum server ZEUS 2 gündür yani 48 saattir 2 client login deniyor

Silk yükLemedm sro bot ile kastım

SiLKRoadı botu yeniden kurdum 2 gündür öLe deniyor
65 LVL'im ban yer mi sizce? :sfff:
2 Client Deniyorumu ki ben denediğimde 2. client dc veriodu

lütfen clienti yeniden kurun diye mesaj almışsın ne alaksı var ban yemekle.

clienti tekrar yükle sorun hallolacaktır. bir arkadasın sana kendi clientini yollasın mail adresine silroad özellikler hedef bul de aç içini clienti at ugraşma aramakla taramakla.

The47

Bilgiliyim
2 clientdan denersen kilitlenir girmez. ban yicek olursan direk banlarlar entera bastıgında aşagıda yazar. o reinstall yeni nesil dc gibi bişey oyuna girdikten 5sn sonrada 5 saat sonrada verebiliyor.

dedim 3 gündür girmiyo 2 client'tenmiş. SiLk faLanda yükLemedm clientte değiştirmedim tıkır tıkır kasıyo iLgnçtir bu oyuna akıL sır ermiyor

Oyuna en fazla 5 client açarak girmeyi deneyebilirsiniz. Mümkün mü derseniz şöyle açıklayayım:
121.128.133.30
121.128.133.29
121.128.133.28
121.128.133.27
121.128.133.26
numaralı portları ayrı ayrı açarsanız karakteriniz oyuna girinceye kadar silkroad ile bağlantınız kesilmediği sürece clientlerin her biri denemeye devam eder.
Gelelim sorun yaşayanlara. Açtığınız sro_client'lerin en az 2 tanesi aynı ip üzerinde denidiği zaman oyun giremiyorsunuz.

Hangi ip ile bağlandığınızı öğrenmek için başlat/çalıştır/cmd/netstat -n yazarak akabinde Enter tuşuna basarak öğrenebilirsiniz :twisted:

Yukarı Alt