Beyler lwl 90 charım var nuke hybird 10 lwl kadar str verdim elimde 700k sp var ama mastery lwl az nası vereyim ! Charım sword + kalkan !

Düşündüklerim:

Bicheon 90 vereyim (Asura Cut blade içiN)
Cold a 80 vereyim (Snow Shield Intensify içiN)
Lightning 60 vereyim (Niye oldugunu bilmiyorum)
fire da 70 vereyim (bunu da bilmiyorum)

Düşündüklerinizi yazarsanız çok sevinirim birde şuna göre düşünün glavieler garment giyer nukerler genellikle pro giyer blade lerde pro veya garment giyer bunlara göre düşünüp söylerseniz yorumlarınızı çok sevinirim.

Bide son olarak Giyecegim kıyafetler Pro olucaktır son lwl in hepsi +7 veya +6 veya +5 olucaktır ama siz yorumlarınızı yaparken ayrıntılı şekillde yaparsanız sevinirim ve son olarak kıyafetleri almadım para hazır ona göre yorum yapın.

Örnek : Garment giy şöyle skilleri ver Armor giy yine ona göre skilleri ver yada Pro giy Ona göre skill ver

(YORUMLARINIZI EKSİK ETMEYİN NE VARSA DÖKÜN İÇİNİZİ :mrgreen:

Bicheon skill isimlerini bilmem, fırlatma ve yatır batır açardım ben olsam, lightning imbue kullanırdım, cold full, fire 30.

yani col 90 lightning 90 bicheon 90.

Ben olsam giymezdim ama bicheon nukere bu dediklerimi yapıp garment giyince çar okadar tatlı oluyo ki..

Lightning neden bilmiyorum demişsin magical atack bufları parry ratio ve hızlı koşmak.
Parry ratio çok önemli bir defanstır..

bicheon 90 ise sen en iyisi colduda 90 a çıkart, fire ı 60 a indir. Imbue nun full olması şart.

bicheon 90 cold90 lihthing 90 fire 0...imblue skilin lighthing olursa çok çok fazla damage in olur kanımca..protector guzel seçim +6 set iyi olur...bicheonda açıcağın skilller zehirleyen skiller olursa senin için çok guzel olur, ama yatır batırlarında full açık olsun..nukelerin full lighthing olucak fire ı kapatınca.. atıcağın nuke az olucak ama yanında senin için bicheon skilleri var..

>>>> birde bana göre intci charda fire olmaz...

Yorumlarınız tşk ederim birazdaha yorum pls imkanım var herkezin dediklerini göz önünde bulundurucam ! upup :D

:D birazdaha bilgi daha iyi olur benim açımdan :d ya fire demişsin 0 ya earth fire protection var onu nası yapıcaz o açılması gerekenlerden ...

xero4ever demiş ki:
Beyler lwl 90 charım var nuke hybird 10 lwl kadar str verdim elimde 700k sp var ama mastery lwl az nası vereyim ! Charım sword + kalkan !

Düşündüklerim:

Bicheon 90 vereyim (Asura Cut blade içiN)
Cold a 80 vereyim (Snow Shield Intensify içiN)
Lightning 60 vereyim (Niye oldugunu bilmiyorum)
fire da 70 vereyim (bunu da bilmiyorum)

Düşündüklerinizi yazarsanız çok sevinirim birde şuna göre düşünün glavieler garment giyer nukerler genellikle pro giyer blade lerde pro veya garment giyer bunlara göre düşünüp söylerseniz yorumlarınızı çok sevinirim.

Bide son olarak Giyecegim kıyafetler Pro olucaktır son lwl in hepsi +7 veya +6 veya +5 olucaktır ama siz yorumlarınızı yaparken ayrıntılı şekillde yaparsanız sevinirim ve son olarak kıyafetleri almadım para hazır ona göre yorum yapın.

Örnek : Garment giy şöyle skilleri ver Armor giy yine ona göre skilleri ver yada Pro giy Ona göre skill ver

(YORUMLARINIZI EKSİK ETMEYİN NE VARSA DÖKÜN İÇİNİZİ :mrgreen:
Nuker char ustası var burda öncelikle fire kesinlikle ama kesinlikle 0 olucak light ve cold 90 olucak swordda 90 olucak 30 kaldı onuda heuksal ver hp al nedenmi ? Fire defance olarak mag veriyor sende mag defance var ve atack olarak fire nuke lazım diyorsanda light nukeler ve sword skilleri fazlasıyla yeter.Cold zaten phy defance ve snow var yatmaman için swordda weapon mastery olarak vermen lazm çok işne yarıycak ieyler var en başta phy defance bufı.

virtuez demiş ki:
bicheon 90 cold90 lihthing 90 fire 0...imblue skilin lighthing olursa çok çok fazla damage in olur kanımca..protector guzel seçim +6 set iyi olur...bicheonda açıcağın skilller zehirleyen skiller olursa senin için çok guzel olur, ama yatır batırlarında full açık olsun..nukelerin full lighthing olucak fire ı kapatınca.. atıcağın nuke az olucak ama yanında senin için bicheon skilleri var..

>>>> birde bana göre intci charda fire olmaz...
Bak işte budur.Tam açıklamasını yapardım her skiline kadar tek tek ama vaktim yok.

1:8 hibrid yapmışsın.Bence hibridi boşa harcama aşağıdaki yapılandırmayı uygula.Ama benimki sadece bir öneri,herhangi bir şekilde senin oyun zevkine karışmıyorum.
Aşağıdaki yapılandırmayı yaparsan yaklaşık 17,4 k HP ( itemlerin full blue %100 iken ) olacak.

Cold 90
Lightining 90
Heuksal 90
Fire 30(%6 phy att için) ya da pacheon 30(att rating için)

Cold 90

İnt karakter için can damarıdır.Phy defansının düşüklüğünü cold mastery ile kapatır.Snow shield ile de MP'sini HP olarak kullanır.
nukeleri de düşmanı yavaşlatmak ve de düşük de olsa hasar vermek için kullanılabilir.
El yakmasını da açmakta yarar var.aşağıda açıklayacağım.

Lightining

- El yakma olarak genelde lightining tercih edilmelidir.Parry ratio düşürdüğü için yüksek dmg vurulabilir.
- Hızlı koşma,
- parry ratio buffu
- Ghost walk serisi(ileri ışınlanma)
- en önemlisi de magical attack arttırıcı buff bu masteryde yer alır.
- kasarken lion shot serisi kolaylık sağlar.
- Nukeler yüksek hasar verebilecek kapasitededir.

Heuksal

- Heuksal mastery pasive ile HP miktarınızı 3k arttırabilirsiniz.
- Bloody snake serisi ile 15 saniyelik çok yüksek magical defansa sahip olursunuz.(Wizard,warlock ve el yakma kullanan bütün chineselere karşı defans)
- Bu mastery'deki skiller en yüksek phy dmg veren skilllerdir.Bir int karakterin phy dmg vurmayacağını düşünenler çok yanılır.Kombolar hariç bütün skill sıralarının açılmasını öneririm. Flying dragon serisi de dahil ...

Kalan 30 mastery isteğe bağlıdır.Fazla faydasını görmeyeceksiniz.Ama Heuksal skillerini kullanırken crt vurduğunuzda Fire'dan gelen %6lık phy attack farkın neler yarattığını görebilirsiniz.

Gelelim karakteri kullanmaya...Burası biraz dikkat isteyen bir bölüm.
Püff noktaları anlatayım önce.
> Heuksal skillerini açtınız diye illa ki spear kullanmak zorunda değilsiniz. Snow shield bittiği an sword/shield takıp defansa geçersiniz.Bu arada da sadece nukelerle saldırmaya devam edersiniz.
> Cold el yakma maxlanmasını söylemiştim.Sebebini açıklayayım: Snow shieldiniz bitti , defansınız zayıfladı.sadece nuke atabiliyorsunuz.El yakmanızı değiştirin,rakibiniz yavaşlasın,hatta donsun.Cold el yakması ile beraber Cold nukeleri de kullanın ki yavaşlama olasılığı artar. 1 dk oyaladıktan sonra snow shieldin tekrar aktifleşmesiyle alın spearınızı aynen devam.

Baktınız karşıdan Wizard geliyor.Life Turnover açmış.Açın bloody snake stormu, size tek atan Wizard 5 k vursun :) ama siz onu Flying dragon serisi(mızrak fırlatma) ile tekte alın.

Senin işin çok kolay.Sadece nasıl bir yapacağına kara vericeksin.
Atack charı yapmak istiyorsan.
Force 90 Light 90 Cold 90 öneririm.
80% probably ile divison atan +6/+7 setli bi chara kolay kolay kimse dayanamaz.
Bunu pacific serverinde yapan birisi var. adı da skoty ama onun tercihi 90 force 90 fire 90 cold şeklinde olmuş yine kök söktürüyor :)
Eğer ben fire nukelerinden vazgeçemem diyorsan weapon skillerinden vazgeçebilirsin 90 light nukesinin yanına güzel bi 83 fire nukesini de eklemiş ollursun.
Ama atack charı olacağı için skoty nin yaptığı bana daha mantıklı geliyor.
Daha defansif bir char istiyorsan bicheon 90 cold 90 light 90
Hem ironwall shield,hem block,Knock back için söylüyorum.
Eğer bicheonu status e sokmak için açacaksan, hiç uğraşma force bu işini rahatlıkla görür. Ve bicheondan kat kat daha fazla işine yarayacaktır.
Umarım anlatabilmişimdir.
Ayrıca hybrid olduğun için kalan mastery i fire vermeni , fire açman durumda ise pasif için heuksala vermeni öneririm.

xero4ever demiş ki:
:D birazdaha bilgi daha iyi olur benim açımdan :d ya fire demişsin 0 ya earth fire protection var onu nası yapıcaz o açılması gerekenlerden ...
intci charda mag.defans çoktur zaten, fire daki mag. defans fazla bi işe yaramaz. fire daki diğer defanslarda phy atack veriyo bunlarda işe yaramaz int charlarda...

Bi Kere Lightı Fullemen Gerekir :wink1:
Fireden Vazgeçiceksin :wink1:
Pro Yada Armor Set Giyineceksin :wink1:
Coldu 90 Yapıcaksın :wink1:
Kıyafetlerine hp (Stamina) Bas Bol Bol :)
El Yakması Light Olucak
Bu Bnm Tavsiyem
:wink1:kolay gelsin

Yukarı Alt