arkadaşlar 77 lwl char sıkıştı taklamanda bi köprünün altına kaldı çıkımıyo oyuna giriyoz dc verin ne olur ya lütfen bi yardım edin nasıl kurtarcaz charı

fsm

rank8
dostum bende oldu 2 gun once jangana gitmiştim taş vs. bascam sakın bıyer olsun diye kosarken y ye bastım nasıl olduysa duvarın içinde kaldım arkadaşı cagırdım retorn skrol getirdiye ama yere attı vs alamadım ben çıktım tekrar girdim kurtuldu etraftan malzeme alabilyorsan reton skrol getirsin sana biri olmadı bog report a bildirceksin ingilizcen varsa sen yaz yoksa burda ingilizcesi olan biri sana yazsın kopyala yapıştır ile bildirirsin
geçmiş olsunya kazık bi durum :)

Warsa return scroll bas yoksa o çarı aç birde başka çar aç başka çardan party kur 77 lik çardan E ye basıp pt ye gir sora pt den öteki çarla senin çara tıkla exchange at return wer sora return bas

Jigsaw

Aileden
OsKi demiş ki:
Warsa return scroll bas yoksa o çarı aç birde başka çar aç başka çardan party kur 77 lik çardan E ye basıp pt ye gir sora pt den öteki çarla senin çara tıkla exchange at return wer sora return bas
Doğrudur soldaki karakter listesinde üstüne tıklayınca onu seçer 10m yakındaysa.

çok sağolun ama chara giremiyorum bile girince direk 10 ile 15 saniye arasında hemen dc veriyo
eğer dc vermese yapıcaz ama dc veriyo dcye bi çözüm bulamadım o kadar host yapıştırdım ama nafile olmadı

Yukarı Alt