Merhabalar,

Arkadaşlar bu soru'larım " cFosSpeed " Online Oyunlar için Ping Düşürme programını kullananlar için.

> Şimdi ben cFosSpeed Programını Formattan sonra tekrar kurdum.Formatı yaklaşık 1 hafta önce atmıştım.Formattan önce bu program sayesinde Herkesteki kadar lag oluyordu.Fakat format atıp tekrar kurduktan sonra yine bende herkestne fazla aşırı lag oluyor.Şu 3-4 gün TTNET'de sorun var fakat bu sorundan hariç daha önceden de yapıyordu.Programdaki Ping Ayarı Haricinde başka yaptığım ayar hatırlayamadım.cFosSpeed programındaki " Ping Süresine Öncelik Ver " Ayarından başka bir ayarı yapmak daha iyi bir etkiye neden oluyor mu ? yada başka bir ayarı varmıydı.Sanki ben bir kaç ayar daha yapmıştm ve Benim İnternetimden kaynaklanan fazla olan lagı biraz azaltmasını sağlıyordu.Fakat diğer yaptığım ayarları hatırlayamadım.

Bu cFosSpeed Programını kullananlardan Ricam " Silkroad Online" da ki Kendi internetimizden Kaynaklanan Lag'ı biraz daha azaltmak için başka bir ayarı olup/olmadığı ???
(Lütfen sadece bu programı kullananlar yanıtlasın)

Şimdiden Tşkler...

Selametle,

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
bir ara kullanıyordum pek bir etki yaptığına inanmıyorum onun yerine sanal bellek ayarlarını ve ram booster programı kullanıp rami boşaltınca daha etkili oluyor sitemizde bu program hakkında bir toic olmalıydı Rolling Eyes

ben kullandım evet ilk başta az da olsa yararını gördüm fakat zaman içersinde pek randıman alamadıgımı farkettim ve sildim.
gerçekten gereksiz bir program.
işlevi farklı olsa da speed-x isimli programın da bir yararını görmedim.

gEo

rank8
sanırım cfs in yararı sen limewire tarzı programlardan download yaparken internette daha rahat gezinmeni sağlıo o tür programlara fazla bant genişliği vermio böylece snn sayfa yükleme hızında yavaşlama olmuyo . bende o programı kullandım fakat sro ya katacağı bişe yok ( eğer normalde de sro oynarken download vb bişe yapmıosan bi + sı olmaz)

extraloob demiş ki:
bir ara kullanıyordum pek bir etki yaptığına inanmıyorum onun yerine sanal bellek ayarlarını ve ram booster programı kullanıp rami boşaltınca daha etkili oluyor sitemizde bu program hakkında bir toic olmalıydı Rolling Eyes
Anladım.Peki hocam sana zahmet bu Söylediğin Sanal Bellek ayarı ve Ram booster ile ilgili topic linkini verebilirmisin Crying or Very sad

gEo demiş ki:
sanırım cfs in yararı sen limewire tarzı programlardan download yaparken internette daha rahat gezinmeni sağlıo o tür programlara fazla bant genişliği vermio böylece snn sayfa yükleme hızında yavaşlama olmuyo . bende o programı kullandım fakat sro ya katacağı bişe yok ( eğer normalde de sro oynarken download vb bişe yapmıosan bi + sı olmaz)

Sro Download yapmaz olur mu.O Gördüğün Kullanıcılar vs Hepsi download'ın bir parçasıdır.Sürekli Bilgi akış verişi oluyor.Bu program Gelen-Giden veri akışını düzeltiyor lakin çok büyük ölçülerde değil.Tam ayarlanabilirse.

gEo

rank8
hayır öle demedim sro açıkken başka download yapmıorsan limewire kullanmıorsan etc. etc.

Yukarı Alt