pfffffff

Aileden
iyi bak bizde öğrenioz ama geçim kaynağı tanlet element olmaya başlayınca bu tür uygulamaları kullanamıyoruz :mrgreen:

Ya hacı.Bu oyuna girmek zaten dert.Bunu kurduk sadece bot ve oyun calısırken sağ alttaki parmağı kapatıp tekrar acsan olur mu?

arkadasım ben denedim calışıo yapman gereken conf dosyasının içindeki eski filterPropNamecharname n neyse artık onu sil yenisini kopyala.denedim calışıo bu arada tesekkurler

Arkadaşlar ayarlarımı alttaki resimlere göre yaptım. İngilizce'den anlamıyorum hatalı sanırım. Yerden çer çöp toplamama dosyasını indirmiştim sonrasında da ayarları bu şekilde yaptım. Char şehire gidiyor silahları tamir ettirirken çantada ne kadar giysi varsa hepsini blacksmith e veriyor. Manasını alıp tekrar kasmaya gidiyor. İki gündür bir sürü itemi verdi. Klavye kırdırtacak bana. Nasıl düzelticem bu sorunu?

-Resim Silinmiş.
-Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
gerekli olanları pick yapacaksın gereksizleri dont pick Idea

Ben dosyayı attım denilen klasore fakat girdim çıktım bir değişme olmadı filter bölümünde
Ama torbaları toplamıor bide tabletleri tablerleri toplamasını istiom :lol:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
ayarlarınızı yapacaksınız.

diyelimki weap elixir toplamasını istiyorsunuz ayarlardan weap elixiri bulun pick diyin save edit diyin ve altta save diyin tamamdır işlem.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
satış işlemi de yapıyor storage a da koyuyor yahu nasıl yapmıyor türkçe resimli bot ayarlarını oku öğren lütfen sende yaparsın Wink

Yukarı Alt