Journalist

Aileden
Milli Eğitim Bakanı Hüseyin Çelik, meslek liselerinde Çince'nin seçmeli ders olarak okutulmasına bu sene başlanacağını belirterek, ''Uygulama, belli başlı meslek okullarında sınırlı bir sayıda olacak'' dedi. Çelik, ''Enerji Verimliliği'' protokol töreni öncesinde gazetecilerin sorusunu yanıtladı.

eyvaaahh ben şimdi çincemi görcem :D ben daha ingilizceyi kurtaramıyom :D

bunun için çok büyük bir ön hazırlık aşaması olmalı. Hadi latin alfabesi olsa neyse. Ayrıca gayet güzel bir uygulama olur zaten seçmeli ders. Şahse cince öğrenmek isterim^^

Önce Şu Meslek liselerinin Kat Sayı Sorununu Halletseler de Sonra Çinceyi Getirseler... Meslek liselelerinin 31312 tane Sorunu Varken Çince Nedir Ya Şaka Gibi.

Respect demiş ki:
Önce Şu Meslek liselerinin Kat Sayı Sorununu Halletseler de Sonra Çinceyi Getirseler... Meslek liselelerinin 31312 tane Sorunu Varken Çince Nedir Ya Şaka Gibi.
+1905

Ps:Bende Meslek lisesi Anadolu bölümündeyim.

ohh gelin gelsinnekadar yabancı dil okadar iş imkanı zaten şu universite bitsin direk bi 2 3 dil dil dha örencem :)

Kısa ve öz ''Türkiye Buna hazır değil''
al bendende okadar :D bence ingilizceyi hallettikten sora konulmalı bu ders ayrıca tanıdık çince örtmeni var mı :D

asıl ilk ve orta ögretime getirsinler bu dili..
meslek lisesi ne alaka ? adamların zaten yaşı başı geçmiş tam olarak yeni bir dili kavramak için..taze beyin gerek böyle işler için..

çince tercümanlıkta çok deli para var..

Yukarı Alt