çözdüm çözdüm :D

sorun biosdan kaynaklıymış girdim kurcaladım bozarsam default yaparım diyerek

dvd rwye girip auto yerine cd/dvd seçtim ve düzeldi :mrgreen:

çok mutluyum :beer:

konu kilitlenebilir

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
yazdırma ekranından bir görüntü verebilirmisin belki birşeyleri eksik yapıyorsundur ?

extraloob demiş ki:
yazdırma ekranından bir görüntü verebilirmisin belki birşeyleri eksik yapıyorsundur ?
ekrandan görüntüyü vericem tamam ancak başka programlar ilede yazsam boş çıkıyor az sonra ekliyorum

Prestij

Tanınıyorum
Öncelikle yazdırdığın sürücüye dikkat et, imaj olarak harddiskine yazdırıyor olabilirsin, birde çok hızlı yazdırma, tavsiyem 32-40 X hızlarıdır.

- Resim Silinmiş.

Prestij imaj olarak yazdırmadığıma eminim cd 8x ilede yazdırsam 48xlede yazdırsam sonuç aynı

cdnin altına baktığımda yazılmış göründüğü halde içi boş kalıyor 10taneye yakın cd boşa gitti

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Bendede oluodu bi ara, cd nin markasından olabilir ama asıl tahminim cdyi pcden erken çıkarman..yazım bitince uzun sürse bile Cdyi pcnin çıkarmasını bekle.

INSENSITIVE demiş ki:
Bendede oluodu bi ara, cd nin markasından olabilir ama asıl tahminim cdyi pcden erken çıkarman..yazım bitince uzun sürse bile Cdyi pcnin çıkarmasını bekle.
zaten pc kendisi çıkartıyor :S

ayrıca markadan olduğunu sanmam herzaman philips cd kullanıyordum 2yıldır aynı cd

Sürücünün kablolarını kontrol et . Yada garantisi var ise garantiye götürmeni tavsiye ederim rw özlleiği bozulmuş olabilir.

Sp00Ky demiş ki:
Sürücünün kablolarını kontrol et . Yada garantisi var ise garantiye götürmeni tavsiye ederim rw özlleiği bozulmuş olabilir.
rw özelliğimi bozulmuş :!!&%&! napıcam ben şimdi off garantisi 2yıldı galiba süre dolmuştur dolmasa bile garanti belgesi kayıp :cry:

sürücülerini kaldırıp baştan kurdum olmadıysa bide format çekerim olmassa doğru bilgisayarcıya yenisini almaya :D

sonuç olumsuz :(

bios ayarlarından olabilirmi 2gün önce bios ayarlarını default yapmıştım sorun çıktığı için
eğer biosdan kaynaklıysa nasıl düzeltirim

Yukarı Alt