Sımdı buna bazıları pwp diyor o ayrı ama ben birinin Legend 2H ile +5 Nova sete karşı pwp yapmasını 11dg nin 10dgye atak yapması gıbı buluyorum.. Yani eziklik..

:) Bende legend 2h yok arkadaşım,+4 Rare var karşımdaki adamda +5 rare var :)

Sitedki profiline bakınca anladım öğrenme aşamasındasın daha doğal tabi böyle yanılgılar :)

Sitede ki bi insanın profiline bakıp oyunlarını biliyorsan sen iş kur müneccimlik adına ^^ Adam da rare +5 var diyosunda adamın silahına atak yapmıyorsun zaten giysisine yapıyosun ama daha "Gözlemliyorum" modundasın ögrenırsın sorun degıl doğaldır tabi böyle yorumlar :wink1: Legend & Rare burdan görmek zor tabi ha rare ha legend sonucta 12dg weaponla pwp yapıyorsan 12dg setli adama yapacaksın...iyi gözlemle yorumları kaparsın bir şeyler:wink1:

Gereksiz tartışmalara gerek yok , KeepinGS silkroad konusunda kendini yeterince kanıtlamış bir üyemizdir.

Ps:Herkesin görüşü farklı ve bu bir oyun kırıcı sözler sarf etmemiz gerekmiyor lütfen :kalp:

FruitFly demiş ki:
Gereksiz tartışmalara gerek yok , KeepinGS silkroad konusunda kendini yeterince kanıtlamış bir üyemizdir.

Ps:Herkesin görüşü farklı ve bu bir oyun kırıcı sözler sarf etmemiz gerekmiyor lütfen :kalp:
Teşekkürler :muck: Ayrıca katılıyorum herkesin pwp yapma zevki & anlayısı farklıdır sonucta bi oyun herkes istedigi oynamaya özgür.. İyi oyunlar

Yukarı Alt