Wink çarşamba doğum gnm beyler :lolmuch: hediyeleri beklimmi :mrgreen: benim kuzenle dışarı çıkıcaz ama o kız oldu için ailesi tek izin vermio bende bahane yanındayım erkek arkadaşıyla buluşcak tabi bende kız götürcektim ama işte olmadı böle sakata geldm yapcak bi plan lazım yandık yoksa slak gibi herkes çift ben tek kalcm :mrgreen: diğerleri hep şehir dışı başka kız bulsam çok zor bulcamda bide 1 gündee bulşmaya davet edicem yandık yani Rolling Eyes Crying or Very sad

Tamam dostum ...

Yılbasıda yaklasıyo.

Söle Kırmızı İkiz Takkeden Alır APS ile gönderirim

Ugur getirirmiş takarsan Sun cıkar :lol:

Happy Birdtday To You..

o zaman herkes geyik bölümüne doğum gününü yazsın ne güzel kirlilik olur diimi ?

dogum günü kutlu olsun asıl ben ramazanı düşünüyom geldi cattı alkolsüz 1 ay nabıcam Evil or Very Mad

Zardock demiş ki:
dogum günü kutlu olsun asıl ben ramazanı düşünüyom geldi cattı alkolsüz 1 ay nabıcam Evil or Very Mad
-----------------------------------------
Bence öyle düşünme.Bırakmana vesile olur inşallah... Exclamation

Zardock demiş ki:

ahh be deniz aynu memleketteyizde bi sefer agırlamadın :lol: yas ufakta alkolle aramız iyidir :lol:

gecen gece arkadasta kalıcaz die evden cıktım günün ilk ısıgını denizin üstüne görmek vardı ama o taraf malesef batı :lolmuch:
bizde arkayı verdik denize ( yanlıs anlama ) günese baktık

senin kullandığın silahın sosun +11 i de benden :mrgreen:
29 ekimde benim doğum günüm :mrgreen:
ben giremicem ama siz yinede bana hediye werin :mrgreen: :mrgreen:

Yukarı Alt