Fenerbahçe'deki Durumu Bir Türlü Netleşmeyen Roberto Carlos, Nihayet Son Kararını Açıkladı.

Fenerbahçe'nin Brezilyalı futbolcusu Roberto Carlos, en geç salı gününe kadar Brezilya'da hangi takıma gideceği ile ilgili kararını vermiş olacağını söyledi.

Brezilya'nın ''Record'' radyosuna açıklamalarda bulunan Roberto Carlos, ''Şu an için yüzde 50 Corinthians ve yüzde 50 Santos olarak gözüküyor. Görüşmelere devam ediyoruz. En geç gelecek salı bir karar alınmış olur. Fenerbahçe'de rahat bir şekilde ilk yarıyı tamamlayabilirim'' dedi.

Roberto Carlos, Ocak ayındaki transfer döneminde bir Brezilya takımına gitmek istediğini ifade ederek, ''Şu anda hissettiğim Ocak ayında Sao Paolo'da bir kulüpte olacağım. Brezilya'ya ekonomik sorunlardan dolayı dönmüyordum. Ekonomik olarak bu zamana kadar istediğimi elde ettim. 2-3 yıl daha büyük bir kulüpte oynamak istiyorum'' diye konuştu.​

Prada

Para mı? gittiği yerde fenerden fazlasını alamayacak ki belki yarısını alacak.. Adam yeni evli karısı brezilyaya gitmek istiyor adamın ilk amacı bu zaten. Ikıncı amacıda bu sene kalırsa fenerde seneye 37 olacak kulup bulması çok daha zorlaşacak..

Yukarı Alt