Arkadaşlar benim zar zor kastığım 63 lvl bir çarım var dı ve hack lendi çarın adı rockerylcn ben onla çok uniq kestim ama çalındı çalanda bu sitede realover34 lütfen bir şey yapın ben çarımı geri istiyorummmmm

:buddha: :buddha: :buddha:

Soğuk bir su iç.Yetkililer birşey yapamazlar sadece ban atabilirler.Oda bu sitede olduğu ve charı çaldığı ispat edilirse.

kral25 demiş ki:
Arkadaşlar benim zar zor kastığım 63 lvl bir çarım var dı ve hack lendi çarın adı rockerylcn ben onla çok uniq kestim ama çalındı çalanda bu sitede realover34 lütfen bir şey yapın ben çarımı geri istiyorummmmm

:buddha: :buddha: :buddha:
Arkadaşım öncelikle geçmiş olsun ama birşey yapın ben charımı geri istiyorum derken bizim açımızdan düşünürsen ne yapabiliriz ki arkadaşında dediği gibi gerçekten charını çalan kişi o kişiyse anca siteden banlanır.

öle bi üye bulunamadıysa ya yalan sölüyosun yada 1 bardak buzzZ gibi su iyi gelir

öyle bir üye var ve benim kardeşim gibi sevdiğim arkadaşım aile dostumuz onlar bizim gerçekte görüştüğüm biri öyle bir şey yapmaz hem 63 lv char için yapsada yapmaz 98 chari var onu kasıyor onunla uğraşmaz merak etme vede böyle bir suçlama attığın için yazık sana yalancı.

Adam çalışıyor saten bide senin charinimi calcak çaldı diyelim sen bir aptallık yapmadıysan nasıl çalsın bir bilgini vermişsindir ona veya başkasına onun çaldığına bu kadar eminsen kanıt göster :!:

Brooklyn

Buralıyım
Benimde 65 lv wizardım çalındı bu siteden F10diP die bir üye . Ama yapılacak birşey yok soğuk su iç. Ben onu her gördüğümde küfür ediyorum sadece başkada elden birşey gelmiyor.

JawBreaker demiş ki:
JawBreaker takas yada satarken olmadı öyle bişey olmadı zaten kralın dediği charımı hackledi takas yaparken çaldı değil yanlış anlama.Buz bizin neptunedeki ReaLoveR charımızı aldı sonra görmedik bile ReaLoveRın ilk sahibi bizdik bütün cvpları var gy si Id ama ne işe yarar.

Yukarı Alt