Nasıl oldu bilmiyorm ama çar hotan guildcinin orda bi tane duvarın içinde takılmış girer girmez dc yiyorum yapacak bişe yokmu yardımlarınızı bekliyorum

Canova

Ban man diil bu oyundaki bir bug gm globalle mesajlasirken başka charindan giren bi adam globalle bildirdi gm de charinin adi ne diye sordu adam cevap verdi sonra check oldu birkac dakikaligina ve adamin chari bug dan cikarildi sonra adam gm ye globalle tesekkur etti. Gözumle şahit oldum 8)

canova23 demiş ki:
Ban man diil bu oyundaki bir bug gm globalle mesajlasirken başka charindan giren bi adam globalle bildirdi gm de charinin adi ne diye sordu adam cevap verdi sonra check oldu birkac dakikaligina ve adamin chari bug dan cikarildi sonra adam gm ye globalle tesekkur etti. Gözumle şahit oldum 8)
o samamrkand bugu içindi sen eksik okumuşsun^^
hotan guıldcı arkası banned demektır geçmiş olsun.

yoo banlayanları oyuna almıyo girişte banlandınız diye yazı bugdakileride açabiliyor tabi isterse benide buga attı uniq kestim die xD

DiNaMiT demiş ki:
yoo banlayanları oyuna almıyo girişte banlandınız diye yazı bugdakileride açabiliyor tabi isterse benide buga attı uniq kestim die xD
Arkadaşım isro deil bu sadece charın buga sokuyor kaydın gitmiyor. kac kere banlandın??
Anlamak istemıyorsan bu senın sorunun kolay gelsın.! :coffee:

kardeş ben youtubede izlemiştim 80 lvl adam hotan guildciye giderken kenarda bi yere takılmış bdaha çıkaramadı start dio dc

B7B

rank8
Hotan guildicede bir yer var oluyor duvarın içinden aşağı düşüyorsun GM'ye bildir olsun bitsin.

Yukarı Alt