sağdan başlıyorum
Geist
Extacy
Mars
IceShot Yani ben :D
Kimliği belirsiz şahıs :d
CappadociA
AysBerk
Jübiter
- Resim Silinmiş.

ve Dünya GNGWC 2 cisi TrowZeeN Mustafa Renkçi

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

Buda Namı Değer CappadociA

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

Namı değer Sağda war_of_lord ve solda jübiter

- Resim Silinmiş.

ortada GNGWC Dünya 2 cisi TrowZeeN solda ben Sağda CappadociA

- Resim Silinmiş.

Son olarak :Hamam sonrası Cappadocia Sokakları Gece 2:28
- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

Cappadocia

Gözlemliyorum
Helal be Musa kardeşim İyi olmuş valla eline sağlık bazı vatandaşlar oyundan kıskanıp küfrediyolar bu onlara kapak olsun :) :beer: :beer: :headbang: :headbang:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
wallahi mesajı okudukça tüylerim diken diken oldu deli gibi imrendim sizlere helal olsun bee oralara yolum düşerse bu ekiple oturmak takılmak isterim çok baba bir kadro var çok teşekkürler bu fotolar için canlarım.

sizlere elimden geldiğince destek olmaya çalışıyorum char satışınız falan olursa bana haber verin topici global mesaj yaparım daha kolay ve hızlı satarız bana pm atmanız yeterli sayın kapadokya halkı mucX sizlere öpüyorum gözlerinizden nice bayramlara :muck: :beer:

Cappadocia

Gözlemliyorum
extraloob demiş ki:
wallahi mesajı okudukça tüylerim diken diken oldu deli gibi imrendim sizlere helal olsun bee oralara yolum düşerse bu ekiple oturmak takılmak isterim çok baba bir kadro var çok teşekkürler bu fotolar için canlarım.

sizlere elimden geldiğince destek olmaya çalışıyorum char satışınız falan olursa bana haber verin topici global mesaj yaparım daha kolay ve hızlı satarız bana pm atmanız yeterli sayın kapadokya halkı mucX sizlere öpüyorum gözlerinizden nice bayramlara :muck: :beer:
Yolun düşerse ara bizi takılırız gene bi güzellik yaparız hep beraber biz bu resimleri buraya koyuyoruz çünkü dostluk arkadaşlık sadece bir yerde kalmasın herkes bizim gibi olsun sıcak kanlı sevecen güler yüzlü ve ölümüne gırgır gülmek bizde yaşam kaynağı ekmek gibi su gibi bekleriz sizleride

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
yahu sizde rütbe yok mu bizim çocuklar yapacaktı yamamışlar galiba ben bir el atayım ^^

Hamamdan cıkmaz oldunuz olm ne ayaksınız siz öle :D sinama resimlerinide koyun bari adam eksik ekipte yawf :)

Cappadocia

Gözlemliyorum
TR_Kaos demiş ki:
Hamamdan cıkmaz oldunuz olm ne ayaksınız siz öle :D sinama resimlerinide koyun bari adam eksik ekipte yawf :)
Kıskanma lan gel dedik gelmedin korkma sana bişey yapmayız NooB_Kaos :lol: :headbang:

nen musa abi benim o kadar resim var sen ikisini koymussun dur bende bir kac resim koyayim :D

extraloob demiş ki:
yahu sizde rütbe yok mu bizim çocuklar yapacaktı yamamışlar galiba ben bir el atayım ^^
selam usta bana yetki vermemissin bak simdi dalga geciyolar benimle sen nasil kapadokyalisin diee yetki istiyom :D :D bölüm icin

Bluewizard demiş ki:
way be sro sen nelere kadirsin admaları hamama goturtuon :D
sro değil b arkadaşlık kardeşlik dostluk artık ne dersen de sro ile alakası yok sro oynamayan arkadaşlarda vardı

valla super bısey olmus hele dostluk super zaten bnde bır nevi cappdocia sayılırım benımde memleket aksaray memlekete gıder gıtmez nevsehırdeyım sokaklarda sızlerle tanısmak ıcın gezıcem

furkan6341 demiş ki:
valla super bısey olmus hele dostluk super zaten bnde bır nevi cappdocia sayılırım benımde memleket aksaray memlekete gıder gıtmez nevsehırdeyım sokaklarda sızlerle tanısmak ıcın gezıcem
nevşehire bie ulaşmak istersen merkez halı saha tesislerinde bulursun kime sorsan gösterir sana

Yukarı Alt