Takımı
Fenerbahce
Slider Çalışmalarım
İyi kötü tüm yorumları bekliyorum. Sizce daha nasıl güzelleştirilebilir. Neler yapılabilir.

Son düzenleme:
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Görüntü kalitesinin çok düşük olması göz yoruyor , piksellerin görünmesi hoş değil.

Genel olarak güzel gözüküyorlar.

Takımı
Fenerbahce
Hacım buradaki görüntü kaliteni artıramıyorum problem orada. Nasıl artırabilirim? Görsellerdeki resimler büyük HD resimler ama 1200x380 e girince bozuluyor. Piksellerin görünmesi hoş değil demişsin orasını anlamadım ? Sol taraftaki bayanların resim çerçevesini mi diyorsun?

Takımı
Fenerbahce
Çalışma yaptıkça konuyu güncelleyeceğim. Bilen, anlayan arkadaşlarımız tecrübelerini bizimle paylaşırlar. Bu tarz şeyler yapmayı düşünen arkadaşlarımız da nasıl yapılması gerektiği hakkında bilgi alabilirler diye düşünüyorum.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Görüntü kalitesi derken ben fireworks'ta bir resim yaptıktan sonra kaydederken "dither" tarzı bir seçenek vardı onu işaretlediğim de pikselleri sayamıyordun.

Pikseller gözüküyor derken sayılabilecek şekilde gözüküyorlar , atıyorum sarı resimde ki finansbank logosunun çevresine baktığında pikselleri oturup sayabilirsin. Bunun yanı sıra hd resimleri eğer direk boyutlandırırsan resimi mahvedersin , resimi bu arkadaş ile shift'e basarak küçülteceksin.

shift.png

Takımı
Fenerbahce
Zaten aynı o şekilde yapıyorum. Bir de piksel yok etmeyi bulamadım. Yine de teşekkürler

Yukarı Alt