Benim adımı çoğu kişi Osman onur olarak bilirler pacificde cogu kişi tanır(dı).. _LasTLadY_ isimli 100lv xbow/bard charım çalınmıştır.. Charın çalındıgına acımadım ama en yakın arkadasımın emanetiydi ama askerde gelince nasıl hesap vercem ne diceyeceğimi bilmiyorum kafamı eğip anlatıcam.. Çalan kişide oyunda ne kadar iyilik varsa yaptıgım kendm lv kasmayıp yardım ettiğim sbot ortaklıgı verdiğim mahallemde oturan 1 şerefsiz.. ama onun çaldıgını kanıtlayamadım şimdi siz düşünüyosunuz bunları neden yazdıgımı benim basımı yaktı sizleri yakmasın..oyundan yazdıgım zaman her zaman takas ediliyor? şuanda Knee isimli charımı kasıyorum ulasmak istyenler burdan ulasabilir..oyunu bırakmıstım normalde ama bunu kendime yediremedim ve oyunda rezil etmek için tekrar basladım..

Çalan hırsız: X_ZaFeR_X - _EIf_Tanya_ az kaldı kanıtlıcam caldıgını

sağlıcakla kalın ( sadece bilglendirmek için yazdım)

Yardımınıza ihtiyacım var Charımı satıyolar Pacificde oynayan birisi yardım etsin Lütfen :S Msn adresim : mailto:[email protected] ...

Okan abi ile bir görüş.Böyle böyle charımı çaldılar felan de karakterini dolancell'e eklesin. :wink1:

mahellemde oturoyr diyorsun benım 100 lvl bow charımıda calmıstı 1 kişi aramızda en az 3-5 km yol vardı gittim buldum mahllesıne kadar 15 yasında cocuk cıktı veriyonmu demeye kalmadn pwyi verdi eğer tanıdığın biriyse ve ondan şüpheleniyorsan güzellik vermıyorsa sana tek yol kalıyor ya seve verir yada döve döve alırsın :D

Ben de öyle yaptım zaten güzellikle istedim ana avrat sövüp global attı Kanıdın varmı diyo bende olduguna dair diyo

Elimi kolumu bağladı..
Bunlar 2 kardeş bir de babası..ortak 3üde ... babasına dedim oğlun yaptı , geceleri nezaman ben çıksam char oyuna girip uniq bekliyomuş dedim... o günden sonra birdaha oyuna girmedi. ama elime sağlam bi kanıt geçirirsem önce iyilikle alıcam. sonra dereye gidip eşeği bağlıcam Eşşek sudan gelinceye kadar dövücem !

kardeş bende 98 lvl wizz çar kaptırdım.Adamlar çarı çaldı adı çalmadı oldu elin kolun bağlı.Evini adını soyadını babasının adını soyadını hepsini biliyorum ama elim kolum bağlı kolay gele be kardeş

chara hangi IP lerin girdigini bul...
sonra cocugun evine git whatismyipadress.com a gir IP ler tutuyosa(IPler sabit degilse bilemem)
al sana kanıt ama cocugun IP si sabit olması lazım

Mahkemeye de şikayet edebilirsin...
ps:sakın şaka yapıyorum sanma mahkemeye şikayet edebilirsin...

geçmiş olsn.bülent_amca haklı mahkemeye werme gibi bir hakkında war.bilişim suçları bölümü bizzat ilgileniyor.

Yukarı Alt