353b5kz.jpg

Globali anlamayan arkadaşlar olabilir. Herkesin ingilizcesi iyi değildir kabul ederim. Ancak bazen haddimizi aşıyoruz cidden.
Kısaca özet geçeyim konuyu. Bi Türk arkadaşımız globaller saydırmaya başladı. Şunlar nazi bunlar faşist diye... Dolayısıyla cevabını da aldı ancak o cevap sadece ona değil tüm Türklere gelince tepem attı yine.
Globalde şu yazıyor "
Güzel... 1 Türk idiot gibi konuştu diye hepimiz kahpe mi oluyoruz? Ben ne yaptım ?"
Cevap ise Türkçe... Arkadaşımız , benim aslında onu savunduğumu bilmeden tek bildiği şeyi yapıyor... Küfrediyor...
Yorum yazın diye koymadım resmi tek isteğim anlamadığınız işlere bulaşmayın. Elin gavuru yeri geliyor bizi savunuyor ve bazı arkadaşlar ısrarla ona da küfredip iyice arayı soğutuyor. Bu konularda biraz daha dikkatli olursanız biz de oyundan zevk alacağız. Bırakın da oyunumuzu oynayalım

kesinlikle katılıyorum oyundaki butür türkler yüzünden ismimiz lekeeniyo resmen

cumle az dusuk olmuş be hacım soyle bir anlam ihtiva etmiş '' 1 tane turk aptal gibi konusuyor digerleri de aynen o hale geliyor'' gibi gibi

TrowZeeN

Öğretiyorum
_AvRiL_ demiş ki:
cumle az dusuk olmuş be hacım soyle bir anlam ihtiva etmiş '' 1 tane turk aptal gibi konusuyor digerleri de aynen o hale geliyor'' gibi gibi
aynı şey zaten ama türkler neden kötü resimde cok iyi anlaşılıyo. başta "ı" harfini kullanarak türk oldugunu belli etmiş

Yukarı Alt