Arkadaşlar merhaba. Yaklaşık 1 haftadır ''sunucu denetleniyor ve güncelleniyor.'' hatası alıyorum. Patch 1.309 ve oyunu üç kez silip tekrar kurdum düzelmedi. Ne yapabilirim ?

S.a benim biraz dengesiz bir sorunum var daha önce böyle bir sorunla gelen oldumu bilmiyorum ama inşallah halledebiliriz.

Sorunum resimde görüldüğü gibi..

- Resim Silinmiş.

Oyundayken bilgisayar dondu bende reset attım oyuna gırdım gordugunuz gıbı kısayol kutucukları yukarı kendılıgınden cıkmıs ıkısıde ust uste orda asılı kaldı ne ılerı gıdıyor ne gerı kımıldatamıyorum sımdı dıyeceksınız onun kılıtı var ama onada tıklanmıyor kılıtı acmak ıcın tıkladıgımız kutucuk altta kalmıs. Bu konuda bırı yardımcı olabılırmı ?

1- Oyunu kaldırıp tekrar yukledım sorun devam edıyor.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Aldıgım hata deil yani bir sorun
silkroad.exe tıkladıgımda (launcher) splash screen geliyor hemen kayboluyor.
Hem orjinal sro hemde iki - üç pvp'de bu sorunu yaşadım.
Bu çözüm yolu araştırdım ama nette yok..
Kulladıgım XP diğer özellikler fazlasıyla yetiyor..

ya sabahtan berıdır sılkroadı ındıorm oglen bırden gece 2 oldu %100 de hala bıseyler yapıo yardımcı olabılecek warmı ??

please execute the silkroad.exe Hatası alıyorum Acilen yardım istiyorum nasıl cozulcek bu dolu sey denedım olmadı

bnm pcde sroda gerçek sroda tıkladığımda bazen 5-6 sn bekliyor herşeye geç tepki veriyor neden olabilir yardım edermisiniz lütfen sorun neden olabilir

ya arkadaşlar ben silkroadı açıyorum start gelmiyor zaten ama küçük bi kare cıkıo yazı yok üçgenin içinde bir ünlem işareti var nasıl düzeltebilirim bu hatayı cevaplarınızı bekliyorum

o1manyak demiş ki:
ya arkadaşlar ben silkroadı açıyorum start gelmiyor zaten ama küçük bi kare cıkıo yazı yok üçgenin içinde bir ünlem işareti var nasıl düzeltebilirim bu hatayı cevaplarınızı bekliyorum.
Lütfen hızlı cevap verirmisin admin 63 lwl çarım var bir ara bıraktım.bir ara derken 4 yıl oluyor.Şimdi tekrar dönmek istiyorum üstteki sorunumla ilgilenirsen çok sevinirim.

ya dün yazdım haberi 1 gün geçti hala cevap yok nasıl bir site bu anlamadım.

En son ne zaman indirdin full clienti? 4 yıl önceki clientle girmeye çalışıyosun galiba..

hayır
yeniden indirdim. joymax sitesinden ama dediğim hatayla karşılaşıyorum
versiyon 1.389

o1manyak demiş ki:
hayır
yeniden indirdim. joymax sitesinden ama dediğim hatayla karşılaşıyorum
versiyon 1.389
pardon ben joymax tan indirdim %100 oldu 0 minute dedi download yüklendi dedi ama bekledim bekledim.Sonra başka bir siteden indirdim kuruldu oyun şimdide bu hatayı veriyor.

Dün sroya patch gelmiş geceye kadar kapalıydı ayrıca siteden baktım full client V1.397 yani sendeki client eski.. İndirdiğin sitedeki eski sürümmüş joymaxtan indir düzelecektir.

Yine joymaxtan indir ama virüs programı vs varsa kapat sro inene kadar ve %100 olduğunda iptal etme bekle

Yukarı Alt