Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Beyler ben atmıyorum bunları yaa benım bılgısayarımda virus var trojan oyundan yazdıklarım ornegın bır konu acıyorum oraya gıdıyor daha yenı formatladım bılgısayarı..!Ben Okdr Manyakmııym ? Salak Salak Yorumlar Atmak Istermıyım Sızce..! :wink1:

darkonder

Öğretiyorum
abımm cok guzel anlatmısında burda buna uyacak kısıler sayılıdır ama sonra yaptıgın uygulama cok guzel sagol abı en azından topic kirliligi yasamacagız tnx
eger hez kurallara uyarsa daha temız ve anlasılır bır forum sıte olmus olacak burda bız kavga seyretmeye yada baskasının mesela by.Wax Whine yapılan hirap hiç guzel degildi ki adam karşısınde kimin oldugunu bılmıyo by.Wax Whine bugune kadar yaptıgınız casmalar cok gzl dewamını beklıyorum.. saygılar

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
darkonder demiş ki:
abımm cok guzel anlatmısında burda buna uyacak kısıler sayılıdır ama sonra yaptıgın uygulama cok guzel sagol abı en azından topic kirliligi yasamacagız tnx
eger hez kurallara uyarsa daha temız ve anlasılır bır forum sıte olmus olacak burda bız kavga seyretmeye yada baskasının mesela by.Wax Whine yapılan hirap hiç guzel degildi ki adam karşısınde kimin oldugunu bılmıyo by.Wax Whine bugune kadar yaptıgınız casmalar cok gzl dewamını beklıyorum.. saygılar
Anlamadım şimdi hitap şeklim mi tersleyici?

darkonder

Öğretiyorum
yok yha hacı oyle demedım sen degıl karsındakı kımse artıkın topıcde baktımda o cok sacma konusuyo kımle konustugunu bılmıyo ben senı özdüm orada

darkonder demiş ki:
yok yha hacı oyle demedım sen degıl karsındakı kımse artıkın topıcde baktımda o cok sacma konusuyo kımle konustugunu bılmıyo ben senı özdüm orada
saol öndercim dediğin gibi herkes bu kurallara bir uysa çok taze ve tertemiz bir bölüm bizi bekliyor olacak ama umarım hata yapanlar hatalarını anlar ve bir daha aynı hataya düşmezler bizim burda kimseyi kırıcı ve üzücü hareketimiz olmamıştır, her sorunu olanın bilgimiz doğrultusunda yardımına koşmusuzdur ama gerçekten bunları haketmiyoruz, onun için ben ve diğer benimle bu görüşü paylaşam bütün herkes biraz anlayış ve hoşgörü bekliyoruz.

Dodocan demiş ki:
Banamı Dıyorsun Kardesım Istersen Cıkarım Daha da Gırmem.. :wink1:
sen değil hacım anladığım kadarı ile Wax Whine dostumla bir memberin atışması olmuştu sitede zaten gecen günde Wax Whine arkadaşımız bir açıklamada bulunmuştu önder kardeşim onu kasdediyor zanımca

darkonder demiş ki:
yok yha hacı oyle demedım sen degıl karsındakı kımse artıkın topıcde baktımda o cok sacma konusuyo kımle konustugunu bılmıyoben senı özdüm orada
ben bundan sordum

darkonder

Öğretiyorum
abı tmm yha uzadı bu olay bıraz bu kullara herkez uysun bence bellıkı sız bıldıgınız ıcın buralara geldınız ve bu sorunlardan sorumlu oldunuz ve kurallar getırdınız bu kurallar karsılıgında temız ve daha rahat bı forum sıtemız olucak bence herkezı bu kurallar uyglulamasını ısterım ve bu ıstegınız gercek olur ...

darkonder demiş ki:
abı tmm yha uzadı bu olay bıraz bu kullara herkez uysun bence bellıkı sız bıldıgınız ıcın buralara geldınız ve bu sorunlardan sorumlu oldunuz ve kurallar getırdınız bu kurallar karsılıgında temız ve daha rahat bı forum sıtemız olucak bence herkezı bu kurallar uyglulamasını ısterım ve bu ıstegınız gercek olur ...
teşekkürler öndercim umarım bu güzel düşüncelerin gerçek olurda bizde tertemiz oyun parkımızda rahat rahat oynarız :beer:

darkonder

Öğretiyorum
Extacy demiş ki:
darkonder demiş ki:
teşekkürler öndercim umarım bu güzel düşüncelerin gerçek olurda bizde tertemiz oyun parkımızda rahat rahat oynarız :beer:
sagol abemmm :D

darkonder

Öğretiyorum
dodocan sen kimsin WoLkE'yim diyon ama ben senin o olcağını sanmıyorum bilgilerini yazarmısın ?

Yukarı Alt