Bunu da gördük: Üzülmez sağ bek!
Beşiktaş'ın tecrübeli ismi İbrahim Üzülmez dün gece alışılmışın dışında çok farklı bir bölgede görev aldı.

Mücadeleye yedek kulübesinde başlayan 37 yaşındaki futbolcu, Ekrem Dağ’ın sakatlanmasının ardından oyuna girdi. Teknik direktör Bernd Schuster, sağ tarafta alternatif olmaması nedeniyle İbrahim Üzülmez’i Ekrem Dağ’ın oynadığı bölgede görevlendirdi. Üzülmez forma giydiği bölümlerde yerini yadırgamadı ve performansıyla alkış aldı. İbrahim maç sonrası, “Hayatımda ilk kez sağbek oynadım, amatörde bile bu bölgede görev almadım. Başta biraz zorlandım ama sonra alıştım” dedi.​

Fanatik ^^

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
üzülmez futbolcuysa ben C.Ronaldo'yum 8)

Ps : başlarda zorlansada hemen alışmışmış wahhhh.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
başka bir boka yaramayan adam 7/24 idman yaparsa ne olacak bana da yılda 2 milyon avro veriyorum de ibodan 2 kat daha fazla koşmazsam adam değilim geçeceksin hacım bunları.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
kosomak demiş ki:
o adamın yaptıgını kimse yapamaz okan abi sallama şimdi

benimle konuşurken babanla konuşur gibi saygılı ve sevgili olacaksın bu bağlamda ip ban atayım da girme bir daha buraya babandan tokat yediğini düşün acısını hissettirir belki.

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Yavrum Deli İbo yaa, oyuna girerken soldan adam gibi orta açamıyor burdan mı açacak desem de görevini fazlasıyla yaptığına inanıyorum nese:

Yukarı Alt