kafama bi soru takildi serverler kapanmadan once biliyosunuz bot skillerini gostermek icin oyundan cikip girmek lazim updateden once botsuz girmeye calisirken soyle birsey gozume carpti yarim yamalak bi ingilizcem war sizlerede sormak istedim bunun anlamini

* Please note that after the server inspection on September 11th, users must download the new torrent file in order to download the Silkroad Online client.

server updateinden sonra yeni torrent dosyasini download bolumunden indirmelisiniz ben mi yanlis anliyorum yoksa sroyu bastan mi indircez ??

Not : yanlis yere acmis olabilirim bende emin digilim simdiden ozur dilerim

guzel konuya parmak basmissin benimde dikkatimi o yazi cekti.kesin bilgiyi acildiktan sora elde ederiz ancak bence

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
güzel bir soru bende ikilemde kaldım ama zannımca bunun kastettiği client update olacak onu söylüyor koca 800 küsür mb ı demez herhalde der mi acep :lolmuch: :mrgreen:

bende soracaktım forumda varmı diye arıyordum kahvekeyfi inş. 800 küsür mb değildir indirilecekse :lol:

extraloob demiş ki:
güzel bir soru bende ikilemde kaldım ama zannımca bunun kastettiği client update olacak onu söylüyor koca 800 küsür mb ı demez herhalde der mi acep :lolmuch: :mrgreen:
walla dedim acaba komple mi mb olarak ayni. ee ayniysa nie tekrar indiriyoz diye dusundum acaba bot clienti gibi bi client pach i mi yabib download bölümüne koycaklar manuel indirme tarzi bişi olabilir

heralde yeni uniqueler,9-10 degree weapon ların fln olduğu clienti indirttirecekler bize Shocked

extraloob demiş ki:
Derse korum onlara daha dün yeni yükledim sro u :lol:

öff ya 856 MB lık şeyi 6 günde yüklediydim :mrgreen: tabi pc i kapatıodum arada torrentte kapatıp açınca kaldığı yerden dvm etmese işim işti :mrgreen:

Yukarı Alt