- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
Resimde gördüğünüz Pur3_ isimli yabancı arkadaşla pvp yaparken ____eXTaZy____ isimli arkadaş gelir zerke basmış bi halde bize meteorlar yağdırır.Hal böyle olunca Pur3_ ve ben kendi aramızda ki pvp yi bırakıp ____eXTaZy____ 'ye dalıyoruz ve ard arda yatırıyoruz..Lakin bu arkadaş yine akıllanmamış ve "extraloob da bak napıyorum seni"b, daha konu açabilicen mi bakalım" gibi kibrit çöpü niteliğinde tehditler yağdırıyor. Muhtemelen 12-15 yaş arası biri olduğunu düşünüyorum değilsen de yaz fiili yaşını bilelim. Biraz saygılı ol ki saygı göresin elindeki 101 level seni yüceltmez.Yaptığın ayıbı böyle kapatmak istiyorsan buyur yok özür dileyeceksen ben burdayım.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Sadece exl'de kendini mod olarak gösterir ama halbuki siteden kovulmuş bir üyedir kendisi. Adminden tut dmoda kadar hiç bir yönetim üyemiz veya adayımız seviyesiz değildir cool2:

Hayır ben zaten yönetimden demedim de herkes dostunu düşmanını tanısın diye bu konuyu açtım.Seviyesiz insan oyunda yüklüce mevcut yoksa yönetimde kim nedir biliyoruz zaten :wink1:

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Ben zaten senin bişey demene demedim. Adam orada bir daha konu açabilecekmisin demiş ondan yönetimden değil diye belirttim :muck:

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Heheheh kim acaba ya hakketten mesak ettim, wizardmış birde gelsin benimle pwp yapsın .. Ahh ahh bi karşılaşırız inşallah :P

siteden CosmıcGate adlı üye cocuk zaten dolandırıcıdr kendısı

Yukarı Alt